[ SurdukMiki @ 30.08.2010. 23:08 ] @
Kako bi ste ocenili moj prvi sajt. Naravno bice jos dodataka na sajtu. Danas sam ga napravio i postavio. Adresa je http://surduk.webs.com
[ Stranger2 @ 31.08.2010. 16:13 ] @
Nije lose za prvi.

Za pocetak napravi sledece izmene:
Slike zameni thumbnailsima (malim slicicama) jer se sada ucitavaju cele pa moze biti sporo na sporom internetu.
A thumbnail treba biti link pa kada kliknes na thumbnail da se otvori slika npr. u novom prozoru.

Nakon toga poradi na rasporedu elemenata po sirini i vodoravnim razmacima medju elemanata. Da stranica bude ucentrirana i malo veci razmaci kod opcija u meniju.

Zatim eksperimentisi sa raznim nijansama boja teskta i naslova.

Na zaglavlju plavi tekst se nikako ne slaze. Uz sarenu pozadinu slazu se samo crna, bela i neka od boja sa same slike. Ako mislis da nemas smisla za izbor boja onda pronadji sajt koji je slican a koji lepo izgleda pa kopiraj njihove boje.
[ dekifpi @ 27.09.2010. 16:44 ] @
Nije lose za prvi sajt... mada...

MOras dosta da poradis na dizajnu sajta... Strane izgledaju dosta siromasno... kao da si ceo sajt odradio za pola sata. Pokusaj malo da redizajniras.
Galerija mi se ne svidja, jednostavan razlog ja kao korisnik ne mogu da vidim ni jednu sliku u vecoj dimenziji. Svi clanci iz novina moraju da budu
istog fonta... kod tebe je jedan veci, jedan manji, jedan italic.... Sve u svemu nastavi da radis i da se mnogo vise potrudis oko dizajna... jer los dizajn
sajta moze da bude kao los izlog... Cim ga vidis ti pobegnes od njega... pozzzzz
[ Predrag Supurovic @ 28.09.2010. 08:41 ] @
Obavezno odradi SEO. U Title svake strane obavezno stavi naziv Surduk kao prvu rec. Valjalo bi i da koristis neki bolji domen.