[ natasa978 @ 24.01.2004. 21:36 ] @
Upravo sam formatirala hard disk i sve sam ponovo instalirala, ali i dalje imam problem. A problem je sledeci:
Kad primim neki e-mail koji izmedju ostalog sadrzi link za neku web stranicu i kad kliknem na njega nece da se otvori. Jedini nacin je da kopiram pa paste na address, medjutim, nekad nece ni to da upali. Inace, ovo mi se desavalo i dok surfujem, odnosno kad kliknem na neki baner ili link. Verujte mi, nije do konkretnog sajta jer problem sam isuvise dugo imala tako da sam mogla da proverim na svim zivim sajtovima, jednostavno nema pravila, negde hoce da otvori, negde nece. Upravo sam zbog toga formatirala hard disk (tako su mi preporucili) i stvarno sam se najezila kad sam dobila e-mail sa linkom u njemu koji nisam mogla da otvorim. Ovo je nocna mora! Molim vas, pomozite!
Inace, nemam nikakvo obavestenje gde prijavljuje da nesto nije u redu, samo onaj glupi zvuk!

Hvala vam unapred!
[ Bojan Basic @ 24.01.2004. 21:45 ] @
Ćao, Nataša. Iako si rekla da se tvoj problem dešava i dok surfuješ, pretpostavljam da ti zapravo govoriš o dva različita problema. To sa surfovanjem, ako ti se retko dešava, verovatno jeste do sajta. A ovo drugo, prvo bih ti preporučio da probaš neki drugi e-mail klijent (pretpostavljam da koristiš IncrediMail).
[ natasa978 @ 24.01.2004. 22:06 ] @
Bojane, drago mi je da zelis da mi pomognes ali moram da ti kazem da mi se ovaj problem desava cesto (a ne retko) i veruj mi da nije do sajta. Obicno sa desava (mada nije samo tada) kad apliciram za nesto pa treba da idem na submit ili apply...
A ovo s e-mailom mi se desilo na yahoo mailu a s obzirom da sam tek pre nekih sat vremena formatirala hard jos uvek nisam sigurna koji e-mail client da stavim kao default. Incredimail svi pljuju a meni se bas svidja....
[ icobh @ 24.01.2004. 22:08 ] @
Hi,

vidim da nisam jedini koji je IMAO ovaj problem. Naime problem postoji kod WIN98 ali najobicnije verzije. Ja MISLIM ( nisam probao ) da je taj problem rijesen u SECOND EDITION. Ali ti toplo preporucujem da instaliras WINDOWS ME ili WINDOWS XP umjesto WINDOWS 98. Potrazi od kolega cd itd...
[ Bojan Basic @ 24.01.2004. 22:10 ] @
A da probaš drugi browser? Verovatno koristiš IE (izvinjavam se što nagađam, ali verovatno nisi stavila drugi na sveže formatiran disk), probaj Operu ili Mozillu.
[ natasa978 @ 24.01.2004. 22:24 ] @
Nisam mislila da vas davim s tim ali moram. Naime, pohadjam neki kurs online i da bih pristupila njihovoj virtuelnoj ucionici moram da ispunim neke tehnicke uslove a to je da imam IE (4, 5, ili 5.5) ili Netscape, a ja sam imala Mozillu, tako da bih ja rado instalirala drugi operativni sistem ali ne mogu iz tog razloga.
Ako imate neko drugo resenje stvarno bih vam bila zahvalna!
[ Bojan Basic @ 24.01.2004. 22:30 ] @
Pa ko je spominjao drugi operativni sistem? Opera i Mozilla su takođe za Windows (sve verzije), a ne moraju da budu jedini browser-i na kompjuteru. Probaj njih za ovo što imaš problema, a tvoj kurs možeš i dalje da gledaš preko IE-a.
[ codemaster @ 25.01.2004. 12:00 ] @

i ja se bakcem s tim samo nije problem na mom kompu... tako da nisam resio nista
ovo ti je sve apriori ;o))
imas li instaliran neki firewall? Zone Alarm...
e pogledaj to ili je najbolje da instaliras XP ili Win 2k nemoj nikako ME pa to je
najgori OS koji je ikada postojao
i zasto moras da imas 98-cu na kompu? jesi je registrovala?
sto se tice browsera lepo rece neko, instaliras vise, ja imam i Operu i Mozillu...


______________________
ave gloria!
[ natasa978 @ 25.01.2004. 18:55 ] @
Vec imam instaliran Win2k ali na drugoj particiji... imala sam i Mozillu firebird s kojom sam stvarno bila zadovoljna ali kao sto rekoh u nekoj od prethodnih poruka potreban mi je bas IE da bih pohadjala taj kurs.

[ m4j3v1c4 @ 27.01.2004. 00:09 ] @
pa, uzmes operu i u preferences cekiras opciju "identify as IE" :))
[ codemaster @ 29.01.2004. 13:03 ] @
Citat:
natasa978:potreban mi je bas IE da bih pohadjala taj kurs.


onda odustani od kursa sta sad... :o)

formatiraj i stavi drugi OS! to je zbog 98-ice...



______________________
u can never go back