[ vkoja @ 01.09.2010. 14:56 ] @
Trazio sam signal na 5ghz wirales netu i nasao dva provajdera sa dobrim signalom ali nije mi jasno koji su jer ne mogu da provalim njihov ssid.To je lokacija prema Smederevu,Pancevu i Kovinu , a ja sam okolina Pozarevca.Znaci ovaj prvi gore donet on je jasan,takodje nalazim i madnet ,3dnet ,soho smederevo i td ali oni imaju jasan ssid.Evo slike pa ako neko zna neka odgovori.Hvala !
[ tox master @ 01.09.2010. 16:44 ] @
Ne mora da znaci da su provajderi u pitanju,to jest mozda je neki link od provajdera i nije otvoren za kacenje korisnika, point to point link.
Po nekoj logici i praksi provajderi uglavnom stavljaju za ssid svoje ime ili skracenicu.
Ako znas nekog ko radi kod lokalnog provajdera ,pitaj njih jer oni svi uglavnom znaju ko im je konkurenciju u etru i koje je ciji ssid.
[ vkoja @ 01.09.2010. 16:59 ] @
Moracu da pitam ,burazer mi radi za jednog wirales provajdera pa cu njega da angazujem.
[ zivanicd @ 02.09.2010. 08:39 ] @
U okolini Pozarevca je poceo da radi Madnet iz panceva... koliko sam upucen dobri su.
Imas spisak baznih stanica na njihovom sajtu pa mozes da ih kontaktiras.
Pogledaj www.madnet.rs za vise informacija.

poz
[ vkoja @ 09.09.2010. 14:58 ] @
Madnet je vec dugo u pozarevcu i ima jasan ssic madnet ali rade sa opremom male izlazne snage tako da se tesko nakaciti na 20-30km.Hteli su kod mene da postave baznu stanicu ali slab je signal a nece da stave jacu karticu.Videcu mozda ja uzmem jacu karticu o svom trosku pa se nakacim na njih!