[ R A V E N @ 04.09.2010. 20:20 ] @
Pala mi je na pamet ideja da se u korisničkom profilu dodaju dva nova polja koja bi korisnik popunjavao, a koja bi se mogla nazvati nešto kao "omiljeni program".

Evo primjera:

- neko bi u prvo polje unio "Omiljeni browser" ili "Brauzer" ili "Preglednik", a u drugo polje "Firefox Beta 4.0";
- neko drugi bi unio u prvo polje "C++ IDE", a u drugo "wxDev-C++" ili "KDevelop";
- neko treći ko je aktivan na podforumima o mobilnoj telefoniji u prvo polje bi unio "Mobitel" a u drugo "Nokia 6070".

Trebalo bi napraviti i da korisnik odabere da li želi da mu se ta polja prikazuju ili ne, kao što se sad može odabrati za potpise. Moglo bi se to uvesti tokom jednog testnog perioda da se vidi kako bi to korisnici prihvatili. I napraviti da je drugo polje nezavisno od prvog, tj. da se ne zahtijeva da je nešto uneseno u prvom polju, ako je uneseno u drugom kad se sačuva profil.

Ako već ne prođe za čitav ES, onda barem da se omogući za neke podforume.

Šta mislite?

[Ovu poruku je menjao R A V E N dana 04.09.2010. u 21:31 GMT+1]
[ Srđan Pavlović @ 04.09.2010. 20:23 ] @
Mislim da bih u prvo polje uneo "Plavusa", a u drugo "sisata"

Salim se

Simpatican predlog... samo ne znam da li bi bilo mesta za prikaz, ili da se to vidi samo kada neko klikne na neciji profil.
[ R A V E N @ 04.09.2010. 21:10 ] @
Da, ali to govori i o jednom potencijalnom problemu: ljudi bi to zloupotrebljavali da svašta pišu.
[ Srđan Pavlović @ 04.09.2010. 21:18 ] @
Verovatno, povremeno - i to bi bio jos jedan dodatan posao ES ekipe, kao recimo sto je sada uklanjanje neadekvatnih avatara u profilu, odnosno onih koji ne odgovaraju pravilima oko avatara.
[ X Files @ 04.09.2010. 21:31 ] @
Citat:
Mislim da bih u prvo polje uneo "Plavusa", a u drugo "sisata"

A nema mesta za "guzata" , "lomna u struku"? Ti pravis neku neproporcijalnu ;)


ES se godinama bori za minimalizam u izgledu (npr, nema avatara na ES-u) sto je na neki nacin i stil celog foruma godinama unazad, tako da sumnjam da ce ideja biti interesentna administratorima. Za sada, potpis je neko mesto gde se uglavnom slobodno moze izrazavati. Ali, aj' da vidimno.