[ Horvat @ 07.09.2010. 22:41 ] @
da li je limitiran 1 glas po korisniku sto se tice palceva?

pitam jer sam sad isprobavao to, i dam glas korisniku za jedan odgovor, dobijem onu poruku "Upisano 'hvala', za koristan/kvalitetan odgovor.", ali kada osvezim stranicu mogu opet da pritisnem ruku i dobijem opet istu poruku

pa me zanima da li ce korisnik dobiti n pozitivnih kritika ili 1? verujem da se odgovor vec zna, pa da ce ovako brze biti nego da cekam citav dan da se osvezi baza (takodje,zasto se tako dugo ceka?)

takodje, da li bi moglo da se nekako napravi da se vidi za sta su korisnici dobili pozitivne kritike (pa cak i negativne)?
[ Shadowed @ 07.09.2010. 23:53 ] @
Racuna se samo jednom. Provereno.
[ Srđan Pavlović @ 08.09.2010. 12:11 ] @
Bilo bi malo bezveze da mozes da klikces proizvoljan broj puta za jednu poruku :)

Sporo je jer se es-cache osvezava ne bas tako cesto, koliko sam primetio negde oko 11 ujutru, svaki dan :)

Tako da svoj "upisan glas" mozes videti tek sutra (ako korisnik moze uopste sada da vidi glasove, nisam siguran)

[Ovu poruku je menjao Srđan Pavlović dana 08.09.2010. u 13:26 GMT+1]
[ Horvat I @ 08.09.2010. 13:00 ] @
Nesto moze jer ja sam video kod 1noga teme
[ Srđan Pavlović @ 08.09.2010. 13:07 ] @
Aha OK, znaci korisnik moze da vidi koliko je poruka dobila pluseva znaci.
[ Horvat @ 08.09.2010. 18:52 ] @
@shadowed,hvala ti na brzom odgovoru

@srdjan, naravno da nema smisla,zato sam i pitao, cudno mi je bilo to sto uopste dozvoljava pritiskanja, sto nakon glasanja nije "osencen" kao u slucaju kada je tvoja poruka ili (ako nisi murderator) ako je u pitanju palac na dole

kako mislis osvezava se es cache? pa zar nije jednostavnije da kada se tema otvori iz baze procita koliko ima palceva za koju temu i kakvih (pozitivnih ili troll), sto je pratkicno trenutno (naravno da nije trenutno,postoji neka zadrska)
[ deerbeer @ 08.09.2010. 19:30 ] @
Gde god sam video na netu/forumu itd neko ocenjivanje(+,-) svuda je radilo po istom principu:
1.) jedan + ili - po jednom komentaru bez obzira na moderisanje
2.) trenutno osvezavanje i prikaz