[ Stefan Jocic @ 08.09.2010. 18:41 ] @
Da li je neko primetio instant pretragu na google.com?
Dovoljno je samo da počnete da kucate željenu ključnu reč, i odmah vam ispod prikazuje rezultate pretrage dok kucate.



Crnom bojom je označen tekst koji sam uneo, a sivom su predlozi koje mi u isto vreme nudi, dok mi prikazuje rezultate za trenutni keyword.

Ako još niste dobili ovu opciju, možete je uključiti ovde.

[ Ljubiša Begović @ 08.09.2010. 19:42 ] @
I ja sam danas primetio. Nisam ništa uključivao, samo se pojavilo. Video sam da može i da se isključi.
Navikao sam na Enter, ali nije loše.
Mada mislim da se ovim još više favorizuju oni koji imaju prvih nekoliko pozicija na prvoj strani, a odmah desno iskaču reklame... Dakle plati pa se klati :-)
Sve to ima neki svoj vizuelni efekat...
Baš su se komercijalizovali sa ovim kofeinom.
[ Stefan Jocic @ 08.09.2010. 22:19 ] @
Citat:
Mada mislim da se ovim još više favorizuju oni koji imaju prvih nekoliko pozicija na prvoj strani, a odmah desno iskaču reklame... Dakle plati pa se klati :-)

To sam i ja pomislio. Inače, i pored svega, sviđa mi se ovaj novi feature. Mnogo brže možeš da tražiš, a da ujedno i dobijaš preporuke za određeni keyword. A i centralno poravnanje je dobrodošlo.
[ Horvat @ 08.09.2010. 23:15 ] @
bas sam krenuio da kuckam novu temu da vidim koji k se desava sa google pretragom,nema vise polja na dnu stranice, pa videh ovu temu
moram priznati da nisam ni skontao ovaj instant search (verovatno jer ga nema na igoogle ;) )

u svakom slucaju ne svidja mi se bas sto on sam pocne da pretrazuje kada se ja zaustavim sa kuckanjem