[ neXus2000 @ 10.09.2010. 16:53 ] @
Ovako, predugo nisam radio u Dreamweaver-u tako da sam sve pozaboravljao.

Ali evo ovako, nadam se da mi mozete pomoci.

Imam uradjen deo strane u flash-u dimenzija 800x600. Sada sam to ubacio u dreamweaver pod Div centrirao na sredinu strane, i ubacio jedan deo preko toga (naravno ne preko celog flasha) koji sadrzi tekst koji je scroll. Ali kako sam namestio i testirao na mom monitoru se vidi normalno, dok na drugim monitorima vece ili manje dijagonale (ukljucujuci i odnos stranica) krene da bezi jedno od drugoga. I jos jedna stvar, kad zumiram stranu CTRL+Scroll misem, ne zumira centralno nego od gornjeg levog coska flash animacije.

Kako ja da namestim stranu u DW-u da ne bezi jedno od drugoga u zavisnosti od velicine ekrana, nego da stoji kako sam namestio i naravno kada zumiram da bude sve u skladu(takodje da ne bezi)?

Thnx.
[ Stranger2 @ 12.09.2010. 13:56 ] @
okaci bar CSS kod a najboplje okaci i kod stranice i css
[ neXus2000 @ 13.09.2010. 23:58 ] @
Ja bih, ali lepo sam zavrsio sve sto treba u flashu. Posto je meni u sustini onaj layer iznad flasha trebao da bude text sa scroll barom. Ali kako vec rekoh uradjeno u flashu. Mada, malo je glupavo sto su uradili u flashu, da scrollbar mora da ide pod dynamic text, a ne mogu odredjeni delovi teksta da se farbaju dok je u tom rezimu.

Sve u svemu, hvala na bilo kakvoj pomoci.