[ herzog @ 10.09.2010. 18:30 ] @
Gde se tacno nalazi poslovnica u Sutjeskoj 2 ?
(AKo je na SPENS-u - gde je tacno? Posto mi je Tekeljijina BB Tempo , ili Modena predaleko...)
[ srdjee @ 10.09.2010. 19:05 ] @
U jee, Modene ti daleko od Spensa
A na Spensu je kad se popnes uz (ne)pokretne stepenice oma desno, videces red
[ galahad @ 10.09.2010. 19:08 ] @
Da, da, tamo iznad kadice, ne možeš da omašiš, i danas je bila redina lepa
[ herzog @ 10.09.2010. 20:53 ] @
Zasto se ulica Modene tako zove a nije na Apeninskom poluostrvu ?
Ja sam ta malobrojna sorta koja se skoro doselila u ovaj grad pa mi je stosta cudnovato.
Ne radujem se tom redu nimalo . Moram stoga sto sam danas zvao kol centar i ortak mi je pricao 12 minuta
da bi na kraju zaboravio da mi posalje instalacione parametre.

Sledeci put cu birati pomoc na Tarzan-engleskom pa
da makar rezulutat razgovora mogusebi da objasnim npr. cinjenicom
da je Chita N'Kimbe oteo tastaturu operateru.
[ Miroslav Ćurčić @ 10.09.2010. 21:14 ] @
Zato što je Modena grad-pobratim s Novim Sadom, pa je jedna ulica tako i nazvana.

Dođi ili ujutro na otvaranje, mislim da je u 08:00, ili pred fajront u 18:30.
[ herzog @ 11.09.2010. 12:58 ] @
A jel zna za to bratimljenje i neki Gvido ? Mis'im , nadam se da nisu neobavesteni :D

Zvao sam telefonom podrsku , cekao 11 + 16 minuta, sto nije strashno ali mi je receno da
sam vec identifikovan tamo da sam trazio pomoc, i da je jedini nacin da odem do poslovnice
(Nadam se da ta moja "identifikacija" tj da sam se vec javljao nije bila razlog cekanja) .Sad sam bio pa sam ipak odustao .

A Da li su odvojeni redovi za : -telekom, fiksnu itd . , i - mts. Ne razumem zasto su spojeni, ovako
na prvi pogled. Tj. Nece Misko preko reda, nego da ne cekam bezveze...

[ Miroslav Ćurčić @ 11.09.2010. 19:08 ] @
Nekad razdvoje na red za ADSL i red za ostalo, ali najčešće ipak idu svi u jedan red.
Nemoj odustajati, ide to brzo, ipak ima unutra mnogo šaltera pa se red pomera svakih minut-dva.
[ DR83 @ 21.11.2010. 13:54 ] @
Citat:
Novi Sad dobio treću poslovnicu

12.11.2010

Danas je svečano otvorena i počela sa radom nova poslovnica u Novom Sadu, još jedna u nizu novih poslovnica otvorenih u skladu sa intezivnim aktivnostima u okviru koncepta brige o korisnicima.

Nova, treća poslovnica Telekoma Srbija u Novom Sadu nalazi se u Bulevaru oslobođenja 82. Radno vreme nove poslovnice je: ponedeljak - petak od 08 -19h i subotom 08 -14h.


http://www.mts.telekom.rs/inde...ad-dobio-trecu-poslovnicu.html