[ JankoNIS @ 13.09.2010. 17:35 ] @
TV kartica je Leadtek WinFast, OS je XP. Postoji li softver koji mi omogucava da istovremeno prikazem TV kanal i sliku sa video ulaza (cinc)?
[ Stranger2 @ 15.09.2010. 11:01 ] @
Verovatno ne moze osim ako bas nije napravljena da to moze. Mora pre svega imati mogucnost za PiP ili PaP ()picture in picture / picture and picture) a to retko koja ima.

Citat:
TV kartica je Leadtek WinFast

Leadtek proizvodi citav niz kartica koji pocinju sa oznakom "WinFast". U produzetku mora biti jos nekih oznaka npr "PVR 3000" ili sl. Napisi potpunu oznaku pa onda mozemo pogledati za taj model da li moze ili ne.
[ JankoNIS @ 15.09.2010. 13:41 ] @
U njenom uputstvu nema opcije PIP, tako da sigurno nece moci. Hvala na odgovoru.
[ Stranger2 @ 15.09.2010. 17:40 ] @
za svaki slucaj napisio pun naziv kartice, jer ko zna kako se funkcioja zove i da li je sve obuhvaceno uputstvom.
[ Djorem @ 01.02.2011. 20:57 ] @
Imam WinFast TV2000 XP Global. Na TV kartici je mini DIN 9-pinski zenski konektor. Mozete li mi reci koji je koji pin tj. koji su ulazi a koji izlazi.
Tnx
[ deks007 @ 02.02.2011. 18:20 ] @
Jel imas ti disk od te kartice ? Tamo ti sve pise 9-pin je onaj koji ima 9 pinova sta je tu problem , jedan ti je antenski -to valjda znas , jedan bi trebao da je za daljinski . Neznam kakva tu posebno filozofija treba
http://www.leadtek.com/eng/mul...eid=169&lineid=6&act=1 . Pozdrav !
[ Djorem @ 02.02.2011. 21:05 ] @
Mislim da se nismo razumeli. Izgleda da sam ja lose postavio pitanje.
Dakle, interesuje me, na mini DIN konektoru koji ja koji pin? Odnosno koji pinovi su video/audio ulazi/izlazi.
Krajnji cilj mi je snimanje video signala sa analogne kamerice. Pozdrav
[ deks007 @ 03.02.2011. 13:21 ] @
Na Asusovoj TV kartici postojao je slican prikljucak ali uz karticu sam dobio i adapter koji se poveze sa Anlognim uredjajem radi prebacivanja materijala . E sad ako nemas taj dodatak ne znam kako da ti pomognem , nisam elektronicar . Mada ces tu imati problema oko sinhronizacije slike i tona . Zato imam kameru koja ima i DV IN i OUT pa to sa lakocom odradjujem prikljucim analogni uredjaj i grebujem snimak preko te kamere . Skinuo sam i PDF za tvoju karticu ali nevidim nigde taj podatak . Pozdrav !

[Ovu poruku je menjao deks007 dana 03.02.2011. u 14:55 GMT+1]