[ simasimikus @ 15.09.2010. 14:18 ] @
Već dva puta mi se pojavljuju fajlovi na serveru gde mi stoji sajt tipa standardbankupdate sa nekim fajlovima. Pošto je sajt rađen u joomli znam sve fajlove koji se nalaze u okviru nje.. izbrisao sam sve nepoznato i posle nedelju dana ponovo. Tako da hosting provajder i ja dobijamo upozorenja od RSA. E sada zanima me kako da se oslobodim tog upada ?
[ galahad @ 15.09.2010. 14:28 ] @
Ili ti je bušna Joomla, ili tvoj provajder ne proverava mašine, pa se uvuče neka buba. Meni se slično nešto desilo, pa sam prijavio provajderu, koji je naravno odmah reagovao i očistio servere.
[ simasimikus @ 15.09.2010. 14:37 ] @
To i ja sumnjam da je nešto od toga bušno joomla ili server. Mene malo čudi kako mi ne ubace fajlove na master, nego u folder gde mi je taj sajt i zašto druge ne dira... pošto ima 5 sajtova 3 joomle, 1 WP i jedan Flash.
E sada zanima me da li se neko suočio sa ovim problemom, i ako je bilo u joomli koji fajl je pravio problem ... jer osim dve komponente nemam ništa neuobičajno, a dva puta sam brisao ubačene fajlove. E sada ti to ne primetiš, ali primeti pretraživač...