[ strat08 @ 17.09.2010. 14:36 ] @
Imam dva problema, prvi je da mi jedan komp ne moze uopste na net, koci net, stranicu ucitava po 5 minuta, odjednom, juce je radio bez problema... Napominjem da se ovo nikada nije desilo i da je sa internet konekcijom sve u redu...

A drugi je da mi sa drugog kompa nece da se uloguje na fejsbuk, to ne bi ni bilo toliko lose da mi nije u pitanju profil benda Kucam facebook.com, odmah me baca na adresu: http://mail.ttknet.ru/cgi-bin/openwebmail/openwebmail.pl

Da li je imao iko ikakvih sličnih problema i da li iko ima predstavu sta je u pitanju?
[ magna86 @ 17.09.2010. 15:12 ] @
Pa prvo sto se radi kod takvih stvari jeste da se odradi update AntiVirus programa pa se uradi scan sistema.
..pa ako se problem i dalje javlja...skidas dodatni alat koji se zove Malwarebytes AntiMalware ,update pa quick scan.

kasnije...mozes download-ovati CCleaner ,pocistiti cache&cookies (cleaner opcija)
opet...mozes download-ovati neki registry cleaner (jer ovaj sto ima CCleaner je dosta povrsan). Preporucujem Wise Registry Cleaner.

Svi gore programi su besplatni (imas i besplatne AV programe npr. avast ; avira )

Ukoliko se i dalje javlja problem...navedi sta si uradio pa cemo ici dalje...
[ strat08 @ 17.09.2010. 15:26 ] @
Evo krecem sa izvrsavanjem zadatog... :)
[ strat08 @ 20.09.2010. 13:16 ] @
Malwarebytes AntiMalware je ono sto mi je pomoglo na oba kompa... Hvala puno! Mislim da ce ovaj tvoj odgovor koristiti mnogima, ne samo meni, jer je primena napisanog univerzalna...
[ magna86 @ 20.09.2010. 15:45 ] @


Drago mi je da si resio problem. PozZ