[ Mnogo Mudar @ 18.09.2010. 20:59 ] @
Pozdrav.

Do sada sam radio u Adobe Premiere 1.5 i sa nekom Matrox g550 video karticom.Ona mi je pravila dosta problema,ali je imala mnogo ok prelaza.Sada sam kupio potpuno novi komp i odlucio da radim sa najnovijim premierom,ali bez video kartice.Tako da bi mi trebali neki dodatni prelazi za premier posto su oni postojeci u njemu preterano obicni.Kada sam koristio 1.5 verziju ubacio sam Holywood effects i lepo je radilo.To sam posebno instalirao i imao problema da 'nateram' premiere da ih prepozna i uvrsti u svoje transtitionse. Sada kada radim sa AP CS5 pokusao sam isto to,ali ovaj put se prelazi ne pojavljuju u listi AP transitionsa.
Dakle,moje pitanje glasi: da li znate kako da nateram premier da prepozna te prelaze,ili da li vi imate neke druge prelaze koje koristite dodatno da se mogu ubaciti u premier? Hvala unapred
[ deks007 @ 21.09.2010. 22:02 ] @
Mnogi plaginovi nerade na X64 -bitnim masinama . NewBlue FX ima dobre tranzicije . Pozdrav !
[ Mnogo Mudar @ 22.09.2010. 10:58 ] @
Hvala ti mnogo,instalirao sam NewBlue i stvarno fino radi.Ima solidan broj zanimljivih prelaza,nije preterano napadan sto mi se svidja.Pozdrav!

P.S. Ako neko ima jos neke prelaze za premiere cs5,slobodno neka ostavi :)