[ johanlord @ 23.09.2010. 22:10 ] @
Pozdrav, pocetnik sam u Joomla-i, imam problem kad import-ujem bilo koji .sql file u PhpMyAdmin posle toga ne mogu da se ulogujem na Joomla Administration Login, stalno izbacuje "Username and password do not match" iako sve lepo ukucam. Isti je problem i na WAMP-u i na XAMPP-u. Unapred hvala na odgovoru.
[ Stranger2 @ 26.09.2010. 14:42 ] @
Sta podrazumevas pod "importujes" i sta je tacno u SQL fajl koji importujes?

Da li mislis na backup i restore baze?
[ Ljubiša Begović @ 27.09.2010. 00:07 ] @
Ja sam par puta vraćao bazu tako što sam pravio novu praznu bazu, a onda importujem sql fajl preko phpadmin-a i nema nikakvih problema. Uvek je sve besprekorno funkcionisalo.
Dakle, moraš da imaš bazu (najbolje praznu) i da u nju importuješ sql fajl, ne možeš da ga importuješ tek tako.
A ako imaš problem sa logovanjem to možeš rešiti preko phpmyadmina izmenom lozinke za željenog usera u bazi podataka, upiši novu lozinku, ali izaberi sa liste md5.
[ johanlord @ 29.09.2010. 16:54 ] @
Ej hvala vam, resio sam problem. Ti .sql fajlovi dodaju artikle u Article Manager i kada ih import-ujem promene sifru u jos_users i saznao sam koja je sifra u pitanju i pri instalaciji Joomla-e sam ukucao tu sifru i sad radi super. Hvala jos jednom!
[ Ljubiša Begović @ 29.09.2010. 17:07 ] @
Tek sad mi ništa nije jasno
Ali bitno je da sve radi kako treba ;-)
Pozdrav
[ johanlord @ 03.10.2010. 22:04 ] @
Kao sto rekoh, pocetnik sam u Joomla-i i izvinjavam se sto sam nejasan i sto ne mogu bolje da objasnim, al' ipak je najvaznije da radi. :-)
Pozdrav!