[ vilyu @ 24.09.2010. 09:54 ] @
Probao sam da nadjem odgovor sa sva tri dugmeta za pretragu, gledao staru i novu naslovnu ES-a, trazio dugme na stranici foruma i u profilu, ali ne videh.

Mozda mi je iz nekog razloga promaklo, pa vas molim da me podsetite. I pritom da pitam sto ne postoji stranica sa uputstvom za koriscenje ES-a? Ili barem u FAQ da se dodaju ovakve stvari. Npr, jedva sam nasao kako se dobija code coloring za code tag.
[ nemesis @ 24.09.2010. 10:28 ] @
[NASLOVNA] -> pa kad ti se otvori spisak foruma sa desne strane ce ti izlistati
i ignorisane sekcije, kliknesh na njih i otvara ti se novi prozor na kome imash spisak
igonirsanih podsekcija u toj sekciji .. imash VRATI ili slichno ...

naravno moguce da sam omashio >(
[ vilyu @ 24.09.2010. 11:23 ] @
Nisam nasao tamo. Na naslovnoj sa leve strane vidim spisak foruma, u sredini izdvojene teme i desno prazno. U listi foruma mogu da klikenm na grupu foruma, ali tu dobijem samo malo vise informacija o forumima koje vec pratim, a ne i opciju da pojedinacno vratim neke koje ne pratim.

Jel moze screenshot, sa zaokruzenom opcijom? Ja je zaista ne vidim na naslovnoj.
[ Milan Gligorijevic @ 24.09.2010. 12:12 ] @
U izmeni profila (jednim klikom) možeš sve ignorisane forume da isključiš, tj da isprazniš svoju ignore listu.

Na naslovnoj ispor liste foruma, a iznad online korisnika imaš spisak foruma koji su ti na ignore listi. Pored svakog foruma imaš link Vrati pa pojedinačno možeš da ih uklanjaš sa ignore liste.
[ Flash411 @ 24.09.2010. 12:17 ] @
Na dnu naslovne:
*ajd neka netko od moderatora obriše ovaj upload viška.isprobavao sam nešta,
ali na krivom mjestu...



[Ovu poruku je menjao Flash411 dana 24.09.2010. u 14:26 GMT+1]
[ nemesis @ 24.09.2010. 12:32 ] @
javi nam ako uspesh da reshish :)
[ vilyu @ 24.09.2010. 19:03 ] @
Nasao. Hvala.

Sad kad vidim gde se nalazi, znam da sam ranije znao da je tu, ali mi dugo nije trebalo. A retko provodim vreme na dnu naslovne. :) Mozda bi ipak moglo u FAQ?