[ detchkotzar @ 26.01.2004. 17:02 ] @
Da li ima nekog na forumu ko studira Tehnicki Fakultet u Cacku, posebno smer za dip.ing racunarske tehnike, kako bi mi rekao kakav je fakultet (mislim koliko je tezak), koliko priznat isl... posto nameravam (verovatno) da ga upisem ove godine...
Unapred zahvalan!
[ DooMRiseR @ 07.06.2008. 11:23 ] @
i Ja to nameravam pa se i ja pitam isto to aj neka se neko javi da odg da baci neki comment na ovo!
[ aleksa74 @ 09.06.2008. 14:18 ] @
Pridružujem se zahtevu, samo za energetiku.
Javite se, svaka pomoć je doborodošla!
[ krsta990 @ 31.10.2010. 19:10 ] @
Da li ima nekog ko bi mogo da me uputi i ja sam zainteresovan za taj fakultet u cacku ... trenutno zavrsavam visu skolu smer "primenjena informatika " dobijam zvanje strukovni inzenjer racunarstva . Hteo bih da upisem i 4 godinu samo ne znam gde.
Vasi predlozi????
[ Zephirus @ 21.07.2012. 21:23 ] @
Upisao sam se ove godine na smer Tehnika i informatika. Bila bi mi od pomoći svaka informacija vezana najpre za prvu godinu studija na ovom smeru... Koji predmet je objektivno najteži? Kakvo predznanje je korisno? Da li se nakon 5 godina studija stiče znanje primenjivo van katedre osnovnih i srednjih škola? Takodje me interesuje literatura koja se koristi u 1. godini.


– Spisak predmeta:

1. Matematika 1
2. Fizika 1
3. Informacione tehnologije
4. Tehnička mehanika 1
5. Izborni predmet 1
– Komunikologija
– Uvod u tehničke sisteme
6. Matematika 2
7. Fizika 2
8. Nacrtna geometrija
9. Uvod u programiranje
10. Materijali


Nadam se da će neko iole upućen odgovoriti na ova pitanja. Unapred hvala!
[ Dondalyno @ 02.09.2012. 21:03 ] @
Da li neko zna da li je ovaj fax priznat u inostranstvu , po novom " bolonjskom " programu ! ? Pozz
[ jvladan83 @ 02.09.2012. 22:23 ] @
Narvno da je fakultet priznat, ustvari svi nasi fukulteti koji su dobili akreditaciju (bili oni drzavni ili privatni) od strane ministarstva su priznati.
Evo i dokaz tome, doduse za Nemacku ovo vazi.
http://www.anabin.de/scripts/S...94&MyURL=lstAliasnamen.asp