[ technotize @ 30.09.2010. 00:12 ] @
Danas nam se ovi iz Orion-a pojavili na vratima (a da ih niko nije zvao ili njima podnosio zahtev) i kao podneli ste zahtev kod Telekoma Srbija za novi fiksni telefon (mozda i jesmo cak negde 2000. godine...), a oni su vam rekli da nema tehnickih mogucnosti (i jesu nam to odgovorili), pa evo mi po tom spisku nudimo Orion fisknu-preko-bezicne, dobijete i 100 minuta i net, ima i drugih paketa i uvali letak na kome to detaljnije pise...

Naravno ne treba nam, jer smo u medjuvremenu dobili ISDN i cable net, a i sam Orion je za sada skup (nebitno).

Nego je l' posto se Telekom prodaje onda su lakse platili nekog insajdera/krticu da dobiju taj spisak kome su rekli da nema tehnickih mogucnosti za novi zicni fiksni telefon ili sta?
Mislim da im ga sigurno nije sam Telekom dao...
[ nemesis @ 30.09.2010. 01:08 ] @
mozda je duzan da dostavi taj spisak svim zainteresovanim igrachima na
trzishtu ...
:)
[ flylord @ 30.09.2010. 07:58 ] @
da li ima nesto na ovom svetu sto nekom ne smeta :) ?
[ Tyler Durden @ 30.09.2010. 08:05 ] @
Pa cuj, i meni je ovo malo pretjerano
A ne vidim kako su mogli da sve ovo saznaju bez Telekoma ili nekih inside informacija....
[ technotize @ 30.09.2010. 17:56 ] @
Citat:
flylord: da li ima nesto na ovom svetu sto nekom ne smeta ?
meaning? koliko je meni poznato TS nije duzan po nekom zakonu da dostavi te informacije konkurenciji.

EDIT: sorry, nisam video da vam je Orion sponzor, inace nisam kontao odakle takav komentar

[Ovu poruku je menjao technotize dana 01.10.2010. u 16:53 GMT+1]