[ kutlas @ 03.10.2010. 20:29 ] @
planiram da kupim wm telefon ( samsung i900 omnia). i kao sto se vidi iz naslova koristio sam symbian, potrebne su mi (izmedju ostalih) dve aplikacije: prva da pokazuje koliko mi je tacno ostalo "besplatnih" minuta u okviru mog paketa (mix750), za symbian ta aplikacija se zove freeminman; druga minut podsetnik: zvucna signalizacija 15sec (ili koliko se podesi) pre isteka punog minuta i na pun minut za symb. se zove incallalert. preporucite mi neke aplikacije.
[ Emil Ranc @ 09.10.2010. 12:31 ] @
Pozdrav, što se merača poziva tiče, preporučio bih ti Hudsonmobile Phonedashboard, ja njega koristim pošto podržava 60+1, doduše, sad vidim da si na mix750 koja je 60+60 tarifa, tako da verovatno ima i nekih dobrih besplatnih rešenja. Doduše navedeni program je baš ok jer mogu da se navedu i brojevi koji se ne tarifiraju (npr 92, 93, 94, 0800*, 711, 788 itd)

Što se tiče minute beep programa, isti mi nisu trebali, ali brzom pretragom sam došao do Palmarysoft MinuteBeep, za koji mislim da bi trebalo da radi posao. Pitaj ako ti treba preporuka za još kakav WM softver!