[ DDROTT @ 04.10.2010. 16:26 ] @
Pravim facebook Page i zanima me kako se pravi opcija da kad neko klikne "like" tek onda moze da vidi sadrzaj odredjenog TABa - HVALA ! :)
[ Aleksandar Klickovic @ 08.10.2010. 23:59 ] @
Probaj ovako nesto

Code:
<div id="okvir" style="width:520px; position:relative;">
<fb:visible-to-connection>
SADRZAJ SAMO ZA FANOVE
<fb:else>
<div id="ne-fanovi" style="width:520px; position:absolute; top:0px; left:0px;">SADRZAJ ZA NE FANOVE</div>
</fb:else>
</fb:visible-to-connection>
</div>


Naravno, to je sve pod uslovom da si dodao Static Fbml aplikaciju svojoj fan stranici


Hint, obrati paznju na position i uvek pored vrednosti za visinu/sirinu/margine/... stavi oznaku px (od pixel)
[ DDROTT @ 09.10.2010. 09:04 ] @
Hvala puno ! :)

Ma, znm za css, bavim se web dizajnom, ali totalno sam neupucen sto se FBML-a tice ! :)

Inace, taj kod koji si mi dao ne radi kod mene ali na ostlim racunarima radi.
Naime, u cemu je problem :

Kada otkucam sve to, i kada se "unlike"-ujem sa stranice, odem na tab u koji sam "ugradio" taj FBML, on mi prikazuje i ono sto bi trebali da vide fanovi i ono sto mogu da vide svi.
No, kada su u pitanju drugi posetioci, kod njih to radi odlicno ! :)

Hvala puno jos jednom ! :)
[ Ljubiša Begović @ 10.10.2010. 01:51 ] @
To nije problem. To je tako zato što si admin, bez obzira da li si "lajkovao" ili ne.
[ Aleksandar Klickovic @ 13.10.2010. 13:26 ] @
Da, upravo.. Potrudi se da imas jos jedan nalog (bratov, sestrin, kevin, dedin, ili napravi neki test) koji ces koristiti za testiranje..

I potrudi se da proveravas iz IE, Mozzile, Chroma, IE najvise problema pravi sa stilovima..
[ DDROTT @ 13.10.2010. 18:13 ] @
hvala puno na pomoći !!!