[ apolon10 @ 27.01.2004. 02:40 ] @
Cesto pri ukljucivanju kompa pri podizanju win. prijavi gresku hardware mailfunction...system has halted i moram opet da res. ali kad podigne sys sve radi OK da li se stvarno radi o hardverskoj greski i da li premestanje kartica po slotovima mozda resilo problem!! jel ima jos nekog mucenika da ga ovakvi jadi more
[ Simke @ 27.01.2004. 03:42 ] @
Prvi korak u tom slucaju bi bio da pogledas device manager, da li tu prijavljuje neke probleme. Probaj da startujes Windows u safe mode, pa vidi jel ti isto daje gresku prilikom podizanja.
[ flighter_022 @ 27.01.2004. 09:21 ] @
Isto tako mogao bi da bude i ventilator na procesoru, ili da sam hladnjak nije dobro namesten, ili da je spao u stranu pa se naslanja na procesor samo ivicom, te dolazi do opasnog pregrevanja.
[ apolon10 @ 27.01.2004. 13:16 ] @
device menager je OKsvi su drajveri podignuti i "working propeli", kad udjem u win sve radi odlicno bez greske ali obicno kad ukljucujem javlja mi hardwersku gresku dok pri restartu nece. Kuler je si gurno dobar i procesor ne bi uspeo da se pregreje za 30-40 sekundi koliko podize win, sta bi jos moglo da bude, npr. nesto u BIOS-u da sam preskocio ili jednostavno problem sa IRQ pa moram da menjam PCI slotove ??