[ Miroslav Ćurčić @ 08.10.2010. 21:19 ] @
Pozdrav,

Pokusam da sastavim program koji cita iz baze MySql. Trenutno ima samo zadate Where od between do nekog datuma.
i to lep fercera kad su datepickeri na nekoj drugoj stranici. Ali kako da uradim da na istoj strani imam i datepicker-e tabelu iz baze. Vrednost datepickera saljem POST metodom. Pokusao sam da pozovem istu stranu ali mi se vrednosti nuliraju pa on lepo ucita default vrednosti.
[ Goran Rakić @ 08.10.2010. 22:19 ] @
Moraš posebno da postaviš vrednosti. Dakle ako ima isset($_POST['start']) ispišeš value atribut u <input> polju.
[ *Winy* @ 09.10.2010. 06:57 ] @
Hvala na brzom odgovoru ali mi nije bas naj jasnije. Jel bi mogao malo opsirnije. Hvala!
<input type="submit" name="Submit" value="Submit"/>?
Pre sam se bavio c i visual basic-om pa sto se tice pozivanja funkcija i pretrazivanja baza nije toliki problem(za sad). Ali mi je novo ovo slanje podataka preko headera. Ako imas neku literaturu koju preporucujes koja se bavi malo dublje PHP-om bio bih ti zahvalan. Gledao sam neke tutoriale ali se dosta povrsinski bave tematikom.
Hvala jos jednom!

[Ovu poruku je menjao *Winy* dana 09.10.2010. u 08:18 GMT+1]
[ *Winy* @ 09.10.2010. 09:26 ] @
Nasao sam! Moj propust, kad ponovo ucita stranicu ja mu nisam vratio vrednost na date picker. ali od toga bi on jos trebao da napravi query po odabranim datumima? I dalje mi nije jasno zasto nije radilo ali sad radi...
[ *Winy* @ 15.10.2010. 23:33 ] @
Dodeljivao sam nepostojece default rezultate... Sad to fecera ali sam hteo da malo doradim stvar i sad imam drugi problem:

$result1 = mysql_query("SELECT * FROM datall WHERE LDAT BETWEEN '$o' AND '$d')or die(mysql_error()");
echo count($imek);
while($row=mysql_fetch_array($result1)){
echo "<tr><td>";
for($i=0;$i<count($imek);$i++){

if($row[$imek[$i]]>150){
echo "<font color=\"#FF030D\">".$row[$imek[$i]]."</font>";}
else{
echo $row[$imek[$i]];}
echo "</td><td>";
}
echo "<center>".$row['LTIM']." ".$row['LDAT']."</center>";
echo "</td></tr>";
}
jel ima neko ideju sta i gde gresim ako dobijam:
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in
pokazuje na red sa "while". $imek je niz koji sadrzi imena kolona koje je potrebno iscitati.

[Ovu poruku je menjao *Winy* dana 16.10.2010. u 01:07 GMT+1]
[ Miroslav Ćurčić @ 16.10.2010. 15:08 ] @
Prebaci onaj dupli navodnik s kraja reda tamo odmah iza '$d'
[ *Winy* @ 17.10.2010. 01:37 ] @
Hvala lepo! Gresku je stalno pokazivao u redu gde je while i ne pade mi napamet da pogledam iznad sta se desava. Fercera!