[ Bubnjar2 @ 08.10.2010. 21:38 ] @
Da li je isplativo osnovati stranku i doci na vlast? I koja je procedura? Hvala.
[ Bubnjar2 @ 08.10.2010. 21:40 ] @
Citat:
Bubnjar2: Hvala.


Nema na cemu.
[ the_tosic @ 08.10.2010. 21:43 ] @
Jedan probao, pa dobio azil u Rusiji.
[ Bubnjar2 @ 08.10.2010. 22:05 ] @
Osim dobijanja azila u Rusiji da li postoje jos neke prednosti?
[ Horvat @ 08.10.2010. 22:10 ] @
potrebno je d aubedis nekih 10 000 ljudi (+- par kila) da daju potpis za tebe
samim tim dobijas na racun, direkt iz budzeta odredjenu svotu...na sto jacu poziciju pucas, to je veca brojka
[ Bubnjar2 @ 08.10.2010. 22:12 ] @
Citat:
Horvat: na sto jacu poziciju pucas, to je veca brojka


Predlazes mi da pucam... Da nije to malo opasno? Jel moze bez tog pucanja?
[ Count Zero @ 08.10.2010. 22:49 ] @
Ako ne pucaš, puk'o si.
[ MyWay @ 08.10.2010. 22:56 ] @
Ne, nije isplativo. Ovi što su na vlasti su tu zato što vole Srbiju i žele da pomognu, ne zbog para.
[ Isak666 @ 08.10.2010. 23:07 ] @
Evo javi se ovima.
Jos su svezi u Srbiji predpostavljam, a pravi su hit proizvod.
Bice i podr$ke od spolja sigurno, posto necete imati razumevanja u velikom broju za svoju borbu.

Bolje to nego da se cimas sa DBom oko organizacije nove stranke.
[ Bubnjar2 @ 09.10.2010. 00:38 ] @
Citat:
Isak666: Evo javi se ovima.


A ne, ja bih neko originalnije resenje.
[ a1200 @ 09.10.2010. 01:46 ] @
Ne znam kako je sad (posto nisam clan ni jedne stranke), ali mi je baba pricala da kad su glasali/skupljali potpise (jos pre WW2), bio je obicaj da su jedni davali tanjir corbe ako glasas za njih, a drugi polovinu novcanice pre, a ostatak posle... pa vi vidite ciji je program bio "jaci" - corbuljak il' shushuljak

Cenim da bi i danas za tanjir neke corbe, i uz glasno odobravanje svake gluposti, koju ti oni sa IQ-em broja cipela zatraze, lako nakupio 10 000 potpisa. Moz' da krenes sa kupusom, crnjkinjom na bini, i razbijanjem katanaca cekicem ... provereno pali. Jos ako bi za potpis davao hemijsku i upaljac sa logom svoje stranke, pa nema kraja uspehu...

Bitno je u sustini lagati sto vishe i sto masnije, kako bi se dokopao neke vlasti (nekog upravnog odbora, nekog preduzeca, bilo cega gde se "ti pitas"), a onda postavis svog poslusnika, koji ce da nabacuje poslove tvojim firmama, i tako ispumpava pare iz drzavnog budzeta, tj. bankrotira preduzece, a u medjuvremenu prodajes i "privatizujes" sta mozes bud zasto (pa, evo, direktor potpis'o, molim lepo!).

U ostolom, dovoljno je da vidis kako se sada vlada Srbijom pa da ti sve bude jasno. Bitno samo dokopati se tih 10 000, uloziti kintu u corbe i hemijske, i po koji megafon, a onda ganjati "koalicije" i prigrabiti se plena posle izbora - koji sa svojim "expertskim" kadrom onda sishas dokle mozes. Kad te provale, pa krivis prethodnika, Kralja Petra, Tita, Miloshevica, Kostunicu - e da, on je sada specijalno popularan, otkad je SPS ponovo u vladi (Sheshelj je daleko, a Slobo je malo stavljen na led, da se ne uvredi deo vladajuce "koalicione" ekipice)... i vozis, dok sve ne propadne - a kad propadne, uzmes novi kredit, prodas deo zemlje, napravis neku PR kampanju kako pod tobom tece med i mleko, i obavezno se pozoves na "zaboravnost" - tj. kako se niko ne seca kako je loshe bilo, i kako si im ti doneo slobodu - a to sto krades, sto zemlja ima najlosije plate u regionu, sto industrija ne postoji, ma koga to u opste briga... kad udjemo u tu Evropu, sve ce to samo da se reshi.

[ NoneVi @ 09.10.2010. 13:34 ] @
Citat:
a1200: Ne znam kako je sad (posto nisam clan ni jedne stranke), ali mi je baba pricala da kad su glasali/skupljali potpise (jos pre WW2), bio je obicaj da su jedni davali tanjir corbe ako glasas za njih, a drugi polovinu novcanice pre, a ostatak posle... pa vi vidite ciji je program bio "jaci" - corbuljak il' shushuljak :)

Cenim da bi i danas za tanjir neke corbe, i uz glasno odobravanje svake gluposti, koju ti oni sa IQ-em broja cipela zatraze, lako nakupio 10 000 potpisa. Moz' da krenes sa kupusom, crnjkinjom na bini, i razbijanjem katanaca cekicem :)... provereno pali. Jos ako bi za potpis davao hemijsku i upaljac sa logom svoje stranke, pa nema kraja uspehu... :)

Bitno je u sustini lagati sto vishe i sto masnije, kako bi se dokopao neke vlasti (nekog upravnog odbora, nekog preduzeca, bilo cega gde se "ti pitas"), a onda postavis svog poslusnika, koji ce da nabacuje poslove tvojim firmama, i tako ispumpava pare iz drzavnog budzeta, tj. bankrotira preduzece, a u medjuvremenu prodajes i "privatizujes" sta mozes bud zasto (pa, evo, direktor potpis'o, molim lepo!).

U ostolom, dovoljno je da vidis kako se sada vlada Srbijom pa da ti sve bude jasno. Bitno samo dokopati se tih 10 000, uloziti kintu u corbe i hemijske, i po koji megafon, a onda ganjati "koalicije" i prigrabiti se plena posle izbora - koji sa svojim "expertskim" kadrom onda sishas dokle mozes. Kad te provale, pa krivis prethodnika, Kralja Petra, Tita, Miloshevica, Kostunicu - e da, on je sada specijalno popularan, otkad je SPS ponovo u vladi (Sheshelj je daleko, a Slobo je malo stavljen na led, da se ne uvredi deo vladajuce "koalicione" ekipice)... i vozis, dok sve ne propadne - a kad propadne, uzmes novi kredit, prodas deo zemlje, napravis neku PR kampanju kako pod tobom tece med i mleko, i obavezno se pozoves na "zaboravnost" - tj. kako se niko ne seca kako je loshe bilo, i kako si im ti doneo slobodu - a to sto krades, sto zemlja ima najlosije plate u regionu, sto industrija ne postoji, ma koga to u opste briga... kad udjemo u tu Evropu, sve ce to samo da se reshi.


Rispekt!
[ superbaka @ 09.10.2010. 13:53 ] @
ovo bi trebalo u Vodic za posao
[ miroslavL @ 09.10.2010. 15:10 ] @
@a1200, svaka čast... dobio si od mene plusić ;)
[ etjen @ 09.10.2010. 16:01 ] @
evo i od mene :)
[ Bubnjar2 @ 09.10.2010. 17:48 ] @
@a1200

Bravo! Ovo je surovo istinit recept!
[ p3j4 @ 10.10.2010. 08:52 ] @
hahahah bravo!

+1
[ mmix @ 10.10.2010. 10:01 ] @
lock?
[ Bubnjar2 @ 15.10.2010. 02:05 ] @
Citat:
mmix: lock?


Ne nego azil.