[ slosta @ 11.10.2010. 11:05 ] @
Jel je neko koristio usluge Burst.net provajdera. Probao sam da narucim VPS sve je bilo ok do telefonske verifikacije (pozvali me izdiktirali kod) ja ubacio kod i izbacuje gresku da im je moja narudzbina sumljiva (nisam cak ni stigao do toga da ubacim podatke o platnoj kartici). Traze mi sve i svasta raznorazne kopije kartice, pasosa itd evo link ovde Inace njihova tehnicka podrska ne odgovara nista. Probao sam ponovo porudzbinu sa drugog IP drugi racunar i opet isto. Jel zna neko nesto da nije zato sto je br telefona bio iz Srbije, da znam da ne gubim vreme sa njima.
[ Darklord @ 11.10.2010. 16:11 ] @
Verovatno su imali puno problema zbog sumljivih porudzbi. Broj telefona je bio iz Srbije verovatno iz razloga sto koriste neki voip a to mora da ide preko nekog broja :)
[ slosta @ 11.10.2010. 16:25 ] @
Evo odgovorili su mi... bez objasnjenja samo da moram da im posaljem sve one podatke koje su trazili da bi nastavili sa porudzbinom.
[ view @ 11.10.2010. 16:42 ] @
to je normalno kod porucivanja dedicated/vps servera da ti treze da im posaljes skenirana licna dokumenta pa cak i da skeniras prednju i zadnju stranu kartice

imaju aktiviran sistem zastite kod novih porudzbina i taj sistem zastite te je blokirao samo iz razloga sto si iz srbije meni se to vise puta desavalo ali u kontaktu sa podrskom uvek sam resavao taj problem

nisam korisnik burst.net ali pogledaj nadam se da si procitao neki review ako nisi evo malo pogledaj

[ slosta @ 11.10.2010. 17:47 ] @
Hvala, vidim da je to ipak slucaj sa svim "sumljivim" narudzbinama.
[ lupetalo @ 16.10.2010. 22:50 ] @
Ti si lud ako im posaljes sve te podatke... Imas more VPS provajdera na netu gde ti je dovoljan samo mejl!
Za placanje koristi paypal ako imas kreditnu karticu, registrujes se kao da si iz bosne...
pogledaj lowendbox.com
[ slosta @ 20.10.2010. 19:56 ] @
Nisam im slao nikakve podatke samo su mi posle dva dana poslali mail da cekaju uplatu da mi aktiviraju VPS. Kao da se nista nije desilo tako da sam uzeo VPS kod njih.