[ dachans @ 12.10.2010. 14:22 ] @
Pozdrav svima,
koristim priliku da predstavim svoju igru Assault Lite:

Besplatna verzija igre Assault dostupna i za srpsko tržište. U osnovi je 2D akciona pucačka igra u retro stilu. Više informacija o igri možete naći na sajtu Fun Factor Mobi.
Igra takođe konkuriše za na nagradu korisnika na takmičenju Vip Android Glasanje. Osvojila je prvu nagradu u kategoriji Zabava na VIP android Izazov 2.0.



QR code:


Voleo bih da vidim vaše komentare, šta vam se sviđa a šta ne?
[ Miroslav Cvejić @ 12.10.2010. 14:38 ] @
Malo se naglo skroluje, ali je optše ludilo igra. Podseća na Cannon Fodder od pre 20 godina.. :)
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 12.10.2010. 21:32 ] @
Ljudi često ne čitaju uputstvo, tako da sve što se javlja u igri mora biti jasno samo po sebi. Stajao sam na nečem sivom, što je ostalo iza jednog turreta i nisam znap lemu to nešto služi jer nisam pročitao uputstvo, a nije bilo očigledno na osnovu samog game playa :)
[ dachans @ 26.01.2011. 16:28 ] @
Samo da vas obavestim da je igra updejtovana na marketu. Verzija 1.1 donosi podrsku za multitouch ekrane (Android 2.1, ...). Sad je mnogo lakse igrati kad mozete da se krecete i pucate u isto vreme :)
[ stevan_nk @ 29.01.2011. 06:56 ] @
Kako se prave igrice za Android ,znam da treba SDK ali koji programski jezici se koriste u pisanju programa ?
[ dachans @ 29.01.2011. 08:13 ] @
Citat:
stevan_nk: Kako se prave igrice za Android ,znam da treba SDK ali koji programski jezici se koriste u pisanju programa ?


Koristi se programski jezik Java. Potrebno je prvo nju da savladas a onda na netu nadjes dokumentaciju vezanu za pravljenje igara. Android development link: http://developer.android.com/guide/topics/fundamentals.html