[ YU2AX @ 15.10.2010. 15:32 ] @
Da li je normalno da u radio-amaterskom pokretu u Srbiji od ukupno 3 pasusa ceo jedan pasus bude o Slovenačkim amaterima i njihovom sukobu sa JNA?

Link

Da li stvarno nema šta drugo da se napiše o radio-amaterizmu u Srbiji osim istorijata SFRJ i slovenačkog rata? Ipak je naslov Radioamaterski pokret u Srbiji !?

Ko uređuje ovu stranicu?
[ peca26000 @ 15.10.2010. 16:21 ] @
Bilo ko moze da pise sta mu volja.
Citat:
Materijal koji se unosi u Vikipediju mora biti proverljiv i ne sme sadržati originalno istraživanje, a članci moraju odražavati neutralnu tačku gledišta.
[ MasterRW @ 15.10.2010. 17:24 ] @
Pasus ko pasus je ok, ali je zalutao. Trebao bi možda da stoji neki pasus o radio-amaterima Srbije i Crne Gore u ratu 1999te godine..
Moja pridika je to što na celoj strani postoji jedna jedina slika. Nije postavljena nijedna fotografija uređaja, repetitora, antenskog sistema, radio kluba itd.. To nebi bilo loše da se postavi.
Takođe fale i linkovi ka SRS..

Filip, YU1TTN

edit: Na brzinu sam izmenio stranicu na Vikipediji, dodao sam linkove ka par PDFova i ka sajtovima SRS i SRV
[ YU2AX @ 13.10.2011. 05:06 ] @
Bolje je bilo da se prevelo sa slovenackog to sto su oni napisali o radioamaterizmu umesto sto je pisano o njima samima, kad vec o nama nema sta da se napise. :D
[ Mili-CQ @ 13.10.2011. 17:59 ] @
nismo mi jos za takav prevod. :D