[ dakiyu @ 20.10.2010. 22:03 ] @
Zna li neko od sat entuzijasta kako na ovome da dobijem da mi na skinu pokazuje CS server,houps i etc time kao sto je na dreamu?Koristim PB v8 i cccam 214...
[ dakiyu @ 12.12.2010. 03:47 ] @
Eh,da odgovorim,mozda nekome zatreba...od svih image koji su za CS i koji su na engleskom nema pokazivanja...osim na jednom i to izvarednom mediavox image koji mu dodje u stvari nemesis sa dreama...skoro isti mogu reci...nema internet addons ali je dovoljno naci cccam za nemesis i radi posle rucnog install iz temp...trebalo bi i u skinu da pokazuje taj ecm info i to nece ali bar na plavom dugmetu pokazuje i to je to...radi sasvim dobro jedino mi se restartuje kod fox kanala,nesto u vezi titla a negde sam ovde procitao da dbox2 to hoce pa cu da pogledam da li ima resenje...
[ mirel @ 13.12.2010. 12:03 ] @
hallo dakiyu

kada ubacim u tmp enigma8, preimenujem u root.cramfs i instaliram rucnio, vec dva puta sam dobio zeleni ekran.Kada hocu da ubacim sa image-flashing-assistent javlja mi da je image premali i da mora da bude odredjene velicine, dok sa istim alatom enigma 7 ide bez problema.Posto sam je skinuo sa ormara(nokia 2xi) malo bi se sa njome zezao ali ne znam kako da ubacim novu enigmu.Jos i ovo da neutrino svaki koji sam probao ide bez problema.
[ dakiyu @ 13.12.2010. 14:59 ] @
A pazi da li je ok ta enigma v8,ja bas nikakav problem sa njom nemam samo nemam ecm koji mi treba...skini dbox2 toolbox v1.2,pokreni ga i kao drugi program imas dboxlfa FI 3.30 i sa kompa sve uradi bez da diras risiver...namesti IP,izaberi img i start o sve ce se samo odraditi...ne znam sta si preimenovao u root,to nisam nikad radio...nekad sam instalirao rucno ali prekopiram image u temp i onda na expert idem na flash image WITHOUT BOOTLOADER i uvek uspe samo mi ovo sa toolbox brze jer ne moram ici u drugu sobu...
[ mirel @ 13.12.2010. 15:54 ] @
Hvala velika na brzom odgovoru, pa danas, sutra kad budem imao vremena probacu.
[ dakiyu @ 13.12.2010. 17:53 ] @
Nema na cemu,i ja sam svoj skinuo sa ormana i iznenadio se da moze jos,mislio sam da ne valja vise nista,pa sam ga sad stavio u deciju sobu na 16E,30 kanala na CS i gotovo i vidim da je OK...naravno nije kao dream brz i jednostavan ali nije za bacanje kako sam mislio...
[ mirel @ 13.12.2010. 21:48 ] @
ubacio sam, problem je bio u image, de mi jos reci gde da mu smestim gbox,script i config fail.izgleda da u ovoj pb8 je drugacije nego u pb7.hvala unapred.pozdrav.