[ bajkoK @ 21.10.2010. 18:20 ] @
Da li neko moze da mi kaze, koji je najbolji privatni fakultet za informacione tehnologije u Srbiji? Zainteresovan sam za upis master studija. Dakle, zanimaju me najbolji privanti fakulteti, a sta ih izdvaja od drugih, naravno ako postoje.
[ losm1 @ 21.10.2010. 18:55 ] @
Imas RAF i FIT. S tim da je, koliko sam ukapirao, RAF vise okrenut racunarstvu kao nauci (computer science).
[ bajkoK @ 22.10.2010. 18:01 ] @
Da li neko ima informacije, koliko su ozbiljne te dve obrazovne institucije? Naravno, mislim na FIT i RAF. Sa koliko su ozbiljnosit okrenuti edukaciji pojedinca i da li su priznati u Srbiji od strane domacih i privatnih kompanija? Mene najvise interesuje smer "Bezbednost Informacija", koji sam primetio da postoje na oba fakulteta. Smatram da je to buducnot, posto se sve institucije, kako privatne tako i drzavne (da ne spominjem zemlje) okrecu elektronskom poslovanju. Privatni fakulteti za menadzment, ekonomiju, finansije su mi izuzetno smesni, i znam kako tamo vecina studenata polazu i prolaze ispite.. Medjutim, fakulteti bazirani na informacionim tehnologijama su mi malo ozbiljniji, odnosno bar tako deluju, gledajuci naravno biografije profesora, njihovih ucestvovanja na projektima itd... Sve ovo pitam zato sto sam video da na jednom od ta dva fakulteta postoji akreditovana Internet nastava, odnosno slusanje nastave na daljinu, bez potrenog prisustvovanja predavanjima i vezbama. Samo pri polaganju ispita je obavezno dolazenje na fakultet, a sto je za mene prihvatiljivo. Molim neki komentar na ovo. Kako vi gledate na studente mastere sa tih fakulteta, je meni nije cilj da ja to tek tako zavrsim, nego i da nesto naucim.

[Ovu poruku je menjao bajkoK dana 22.10.2010. u 19:29 GMT+1]