[ 3way @ 27.10.2010. 06:36 ] @
Apstrakcija filmskog izraza kao jezika specifikuma, i apstrakcija umetnickog akta uopste, dejure predstavlja jednu vrstu sakralne ratifikacije, vlastite inferiornosti i vlastitog infansizma, bez obzira o kojoj se vrsti supremacije, na tom istom jeziku, kao specifikumu radi, i bez obzira na kojem nivo aspiracija mi o njemu govorili.

Sigurno se pitate kakve to veze ima sa ovim forumom i mojim pitanjem - e pa nema nikakve veze, zato pitanje, na tebe je red.

Moja Nokia 5800 je od skoro pocela da odbija pozive i da se pravi da nije u Telenor mrezi. Telefon kaze da ima signal i da je sve ok, ali sam na poziv nedostupan. Poruku o propustenom pozivu dobijem u roku od par minuta. Sve ostalo radi kako treba (sms, internet, odlazni pozivi). Zvao sam Telenor i kazu mi da probam da resetujem telefon, ali to ne pomaze. Takodje, rekli su mi da probam karticu u drugom telefonu sto jos nisam uradio.

Medjutim, primetio sam nesto drugo. Ovaj problem mi se desava uglavnom (ako ne uvek) samo na jednom mestu, tj. na jednoj baznoj stanici. Juce sam celo pre podne imao problem, a kada sam dosao kuci (promenio lokaciju za ohoho kilometara) nisam mogao nikako da ga reprodukujem.
Da li je ovo moguce?
[ ki111er @ 27.10.2010. 17:43 ] @
Jesi li ti instalirao neki program tipa Black list caller ili sl.? Meni je na N-gage odbijao isto tako pozive. Jedva sam provalio sta se desava ;)
[ 3way @ 27.10.2010. 19:00 ] @
Ne.
[ bttp @ 28.10.2010. 01:45 ] @
Isključi network dual mode (GSM/UMTS) i stavi ga na GSM Only, pa vidi dal se i dalje dešava. Ima još žalbi na te simptome, a ja sam iste imao pre nekoliko godina na 064 mreži. Rešenje je bilo GSM Only.
[ 3way @ 28.10.2010. 06:44 ] @
Video sam tvoju poruku na temi o E71 i iskljucio sam dual mode. Od juce radi normalno, videcemo kako ce biti.
Medjutim, moje pitanje i dalje ostaje, cisto iz radoznalosti - da li je moguce da se na jednoj baznoj stanici ponasa normalno u dual modu, a na nekoj drugoj ne?