[ hajro86 @ 01.11.2010. 08:13 ] @
uzimam za neki dan dream box pa bih hteo da promenim i konvertor///

dosad sam koristio SMART TITANIUM TSX 0.2 konvertor sa sky star 2 karticom./...

hteo sam da kupim neki konvertor sa dva izlaza da bih na kompu i dalje mogao da pratim sat tv ..i u dnevnoj sobi na dremboxu...


preporucite mi neki konvertor kojim bih resio ove probleme...

znaci dobar konvertor sa dva izlaza sa kojim mogu nesmetano da pratim razlicite programe na kompu i Tv u;)
[ Jumbrowsky @ 01.11.2010. 08:57 ] @
Najbolji za sada je ovaj na slici a zove se:

Inverto IDLB-TWNL40-ULTRA-OPP Koshta (kako-gde) izmedju 20 i 30 €vra.

[ subotind @ 01.11.2010. 09:36 ] @
Meni dva inverta crkla nakon dva meseca .Treci zasad lepo radi , odmah su mi zamenili i priznali garanciju . Obavezno trazi garanciju ako ih kupujes !
[ igispasic @ 01.11.2010. 21:41 ] @
ja sam Inverto narucio iz Hrvatske od jedne firme, koristim ga vec sest meseci i za sada radi kao masina ... najbolji je!!
[ Chieftec @ 02.11.2010. 14:49 ] @
Hm, sto bi komplikovao i narucivao iz Hrvatske kada Inverto uvoze i ovde, ima u Deltacomu na banovom brdu ceo asortiman. Razlika u ceni ako je ima ne moze da bude argument kod necega sto je tako besmisleno jeftino
[ igispasic @ 02.11.2010. 17:04 ] @
Citat:
Chieftec: Hm, sto bi komplikovao i narucivao iz Hrvatske kada Inverto uvoze i ovde, ima u Deltacomu na banovom brdu ceo asortiman. Razlika u ceni ako je ima ne moze da bude argument kod necega sto je tako besmisleno jeftino

e pa upravo zbog Deltacoma pitaj njih koja im je cena, pa cu ti dati adresu u Hrvatskoj, pa nisam ja toliki idiot da porucujem lnb iz inostranstva, ali isplatilo se ...
[ Jumbrowsky @ 02.11.2010. 18:26 ] @
Ovo je sramota... verovatno nemaju konkureciju pa oderu kog stignu... ali eto jeftinije u HR sa postarinom nego kod "komsije"... sramota, mora da su bezobrazno skupi.