[ Kazo1 @ 01.11.2010. 11:08 ] @
Pozdrav
Pokušavam napraviti listu upotrebljivih softvera za mobilne telefone pa vas molim da ovdje napišete koji softver koristite te na kojem uređaju.
Ima milion tih softvera, ali ovako imam informaciju "iz prve ruke".
Unaprijed se zahvaljujem
LP
[ srdjansto @ 01.11.2010. 13:13 ] @
Godinama vec koristim Fring. Verovatno ima boljih, ali ja sam starija generacija koja ne experimentise previse, nego kad se navikne na jedno to dugo koristi. Radi relativno dobro. Malo vremena treba dok se konektuje, ali kasnije je sve ok.
Pozdrav.
[ Kazo1 @ 01.11.2010. 13:39 ] @
Testirao sam Nimbuzz i Fring na Nokiji e65 i rade ok...
U više navrata sam pokušao koristiti orginalni softver od Bivšeg Betamaxa, sad Dellmonta i super mi izgleda. Jednostavan da ne može biti jednostavniji... Savršena kombinacija za veliku većinu korisnika , ali kod mene to radi cca minutu dvije i onda se nešto zaglavi.. diskonektira me.
http://www.lowratevoip.com/en/mobilevoip.php
Da li je taj softver neko isprobao na Nokiji ?
LP

[ dusan78hitech @ 01.11.2010. 22:54 ] @
Talkonaut ,Nimbuzz, Fring

Talkonaut sam koristio na symbian telefonima odlicno je radio,
njegova je dobra karakteristika sto moze da se podesava
protok u kb/sec (5,7,8,12kb/sec) zavisno od toga koliko ti je brz internet na telefonu.
Ko nema 3g mora da koristi EDGE ,pa onda smanjis protok po sekundi,
samim tim se smanji i kvalitet veze.

Fring je takodje dobar ali jedva sam uspevao da se ulogujem.

Nimbuzz je radio savrseno ali je trosio oko 120-160kb(upload+download) za minut razgovora.
[ astery @ 14.11.2010. 22:30 ] @
tiviPhone radi na symbian/u dobro...sadasnja verzija je 2.0.8 ima podesavanje kodeka, itd itd....
[ kvaju @ 16.11.2010. 21:50 ] @
Na iPhone-u koristim MobileVOIP program, a koristim loweatevoip uslugu. Radi ok.
[ milosevac @ 13.02.2011. 09:03 ] @
Imam Samsung galaxy s i nalog na callingcredit-u .
Dali je neko uspeo da instalira njihovu aplikaciju na pomenuti telefon i kako ?
Hvala !