[ n1tr0 @ 03.11.2010. 22:45 ] @
Dakle sutra mozda uzimam telefon(ako ga ima) u mts-u pa me zanima sledece - da li jos uvek mts kao pre ~1 godinu ima kasnjenja sa trenutnim stanjem - odnosno koliko brzo se azuriraju preostali besplatni minuti, poruke, MB?
Znam da je pre godinu dana cesto izbacivalo gresku prilikom provere stanja - prvih 5 do 10 dana nije bilo stanja, a ostalih dana u mesecu kasnilo je stanje sa azuriranjem i po par dana? Jel jos uvek takva situacija?
[ Slobodan Milivojevic @ 03.11.2010. 23:28 ] @
Vrlo malo se promenilo nažalost, idalje prvih 10ak dana stanje ne radi, a kasnije su kašnjenja oko dan, dva, tri, zavisi kako kad...
[ DR83 @ 04.11.2010. 18:52 ] @
Takoreci, NISTA se nije promenilo (na bolje).

[ yandex @ 08.11.2010. 00:11 ] @
Da li zna neko kako da saznam koliko mi je minuta i sms-ova preostalo?
A ne samo stanje...
[ Slobodan Milivojevic @ 08.11.2010. 10:53 ] @
*797#, kad dobijes obavestenje prvo, ides na odgovor - 2, pa odgovor - 1, i dobices stanje.
[ ognjenr @ 04.07.2011. 16:58 ] @
Napokon smo docekali i to da je provera stanja postala potpuno funkcionalna! Mogucnost prebacivanja broja je napokon naterala mts da poradi na ovom servisu, u svakom slucaju sve pohvale!!
[ IgyDJ @ 04.07.2011. 19:35 ] @
Provera stanja radi extra, maltene odmah najkon razgovora ili slanja poruke stanje se azurira. Sve pohvale mts-u! Nacekali smo se ali je vredelo.
[ espresso @ 04.07.2011. 20:10 ] @
Ne mogu da se otmem utisku da su to uradili isključivo zbog sebe a ne zbog želje da im korisnici budu informisani. Firma koja je uvek radila na silu i pod direktivom nesposobnog kadra koji je vodi. Kad se setim samo oko čega smo se jeli i nervirali godinama a sada pozdravljamo neke osnovne servise koje smo trebali da imamo još otkad. Razumem ushićenje zbog toga što osnovne stvari konačno rade ali to nikako nije za pohvalu. Telekom koristi svaku priliku da izigra poverenje dugogodišnjih korisnika a u celoj firmi najbolje im rade TV reklame.
[ make_lele @ 04.07.2011. 22:03 ] @
zasto bi telekom ucestalio azuriranje stanja ako ne zbog korisnika???
[ espresso @ 04.07.2011. 22:20 ] @
Zbog pokvarenog sistema za naplatu su izgubili dosta korisnika a tek sada bi ih gubili da nisu rešili da porade malo na tome.
[ make_lele @ 04.07.2011. 22:31 ] @
Cista zamena teza i nepotrebno zanovetanje. Cak i to sto si sam napisao govori da je povecana ucestalost azuriranja stanja radi zadrzavanja korisnika. Sto dakle govori da je ucinjeno zbog korisnika, a ne zbog MTS-a-suprotno od onoga sto si prvobitno tvrdio.
[ owim @ 05.07.2011. 02:20 ] @
Citat:
make_lele: zasto bi telekom ucestalio azuriranje stanja ako ne zbog korisnika???

Slažem se sa espresso-om da suštinski nije zbog korisnika, iako formalno mora tako da bude. Do pre mesec dana su 10 godina ponavljali da usluga provere stanje nije osnovna usluga ni ugovorena obaveza već "dobra volja" MTS-a (a poklonu u zube se ne gleda).

Neka digne dva prsta ko se oseća glupo kad odjednom zbog urušavanja monopola cene popadaju, usluge se poboljšaju, a da nisu došli "novi igrači" niti nova tehnologija?
[ cimer @ 11.07.2011. 07:21 ] @
Citat:
make_lele: Cak i to sto si sam napisao govori da je povecana ucestalost azuriranja stanja radi zadrzavanja korisnika.


ili pridobijanja novih ,) ja sam na telenoru pa sam se jako zagrejao za mts pakete uz 50% popusta na ugovor,ali ne bih razmisljao o tome da usluga provere stanja min i por ne radi kako treba...ocigledno da je MNP odradio svoje...