[ TheNatural @ 04.11.2010. 18:14 ] @
Cimer me je malopre telefonom pitao da li znam nesto da mu kazem na ovu temu, iz prve ruke.

Htedoh da proverim ovde, da li bi neko mogao da me uputi na neki koristan link, google ne pomaze.

Znam sta su baze podataka, i znam sta je struktura, ali ovde stvarno nemam ideju o cemu bi mogao da pise u seminarskom radu ako izabere ovu temu.

Hvala
[ konislav @ 06.11.2010. 15:48 ] @
Citat:
TheNatural: Cimer me je malopre telefonom pitao da li znam nesto da mu kazem na ovu temu, iz prve ruke.

Htedoh da proverim ovde, da li bi neko mogao da me uputi na neki koristan link, google ne pomaze.

Znam sta su baze podataka, i znam sta je struktura, ali ovde stvarno nemam ideju o cemu bi mogao da pise u seminarskom radu ako izabere ovu temu.

Hvala


Pa znas li nesto da mu kazes iz prve ruke?? Konkretnije, ne razumem kako to izgleda da mu kazes nesto iz prve ruke, a ti pojma nemas ni o cemu se radi, a jos manje kako da pitas.
Bila je ovde tema bas o jednoj bazi podataka za jedno sportsko takmicenje koja obradjuje( dotice se ) teme o sportskom timu.
Takodje ne razumem kako ce neko da bira temu o kojoj nema pojma?
Ako neko ne moze da smisli sta bi napisao o sportskom timu, ne treba ni da razmislja o bavljenju bazama ili o programiranju uopste. O cemu bi da pises o procesu proizvodnje automobila (o cemu ne znas nista), a ne mozes da smislis sta ces da pises o sportskom timu (o cemu si bombardovan svaki dan)
[ chachka @ 07.11.2010. 09:24 ] @
Veoma uopšteno pitanje!

Sportski tim:
- igrači
- treneri
- pomoćno osoblje
- treninzi
- pripreme
- takmičenja
- povrede
- sponzori
- oglašivači
- dobavljači
- navijači
- objekti (stadion, svlačionice, upravna zgrada)
- stanje rekvizita
- stanje potrošnog materijala
- zarade
- bonusi
- blagajna
- ...

lista ide u nedogled. Pitanje je loše dimenzionisano, ne postoje granice.