[ pixelzdesign @ 05.11.2010. 09:55 ] @
Prijavio sam sajt na WEB FESTU u kategoriji "Najbolji vizuelni dizajn". Kada je počelo glasanje sajt se uopšte nije nalazio u listi, jedino je bilo moguće pronaći sajt preko PRETRAGE kada se unese ime sajta. Ko će na ovaj način da pronađe moj sajt i da glasa za njega. Posle desetak dana sam im pisao i onda je bilo sve u redu jedno 4-5 naredna dana.

Nakon toga pa do danas sajt je u listi, ali bez fotografije. Opet sam im pisao i za sada ništa. Ni u prvom ni u drugom slučaju ništa mi nisu odgovorili.

Ovo nije slučaj samo sa mojim već i sa drugim sajtovima, što se vidi i sa slike. Sa druge strane, neki sajtovi se pojavljuju po dva puta u istoj kategoriji???

Mislim da jedan WEB FEST sa onoliko sponzora ovo sebi ne sme da dozvoli.

[ Predrag Supurovic @ 05.11.2010. 21:12 ] @
Webfest je šarena laža koja služi za promociju organizatora. Oni mogu sebi sve da dozvole. Nemoj se cimati, niko ozbiljan ne zarezuje nagrade koje oni dodeljuju jer su subjektivne i politički-interesno obojene.
[ Goran Rakić @ 05.11.2010. 21:40 ] @
Tvoj sajt uopšte ne radi.

Citat:
Host 'cpanel22.sezamhosting.com' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts' (#1129)
[ pixelzdesign @ 06.11.2010. 09:15 ] @
Radio je do juče, videću o čemu se radi!
[ pixelzdesign @ 06.11.2010. 09:32 ] @
Problem je do provajdera.
[ ventura @ 06.11.2010. 09:57 ] @
Ali je bitno da si ti brže bolje požurio da ispljuješ nekoga za neprofesionalizam...
[ Milan Kragujevic @ 06.11.2010. 10:04 ] @
Pa ipak mu nisu bili prikazali sajt,pa su posle to uradili kada im je
poslao i-mejl...
Kako kaže Peđa,to je ta poznata šarena laž... :P
[ Stranger2 @ 06.11.2010. 11:11 ] @
Citat:
Webfest je šarena laža koja služi za promociju organizatora. Oni mogu sebi sve da dozvole. Nemoj se cimati, niko ozbiljan ne zarezuje nagrade koje oni dodeljuju jer su subjektivne i politički-interesno obojene.

A da li ima jos neki domaci festival ili takmicenje tog tipa?

Ovaj web fest na prvi pogled dodbro izgleda ali nije dobro sto kod svake kategorije ne pise sta se zapravo ocenjuje, na primer kod edukativnih sajtova ne pise da li treba glasati za onaj koji je najedukativniji ili onaj koji je najlepsi medju njima?!

Za sada mi se cini da je to web fest dobra stvarcica za promociju graficara (koji imaju sa cim da se pohvale).
[ pixelzdesign @ 06.11.2010. 17:42 ] @
Sajt mi nije radio 7-8 sati, a ne mesec dana koliko traje sve ovo. Tako da nije problem što sajt nije radio jedno prepodne.
Osim toga, nije samo moj sajt u pitanju kao što se vidi sa slike.
[ Predrag Supurovic @ 07.11.2010. 05:58 ] @
Citat:
Stranger2: Za sada mi se cini da je to web fest dobra stvarcica za promociju graficara (koji imaju sa cim da se pohvale).


Jedina korist koju puk ima od tog festivala je sto može da okaci linkove na svoje sajtove pa da navuce malo posete dokje stvar aktuelna.
[ agvozden @ 07.11.2010. 12:25 ] @
Jel to beše onaj festival gde članovi žirija sami sebi daju nagrade???
[ Milan Kragujevic @ 08.11.2010. 18:07 ] @
>
Da,da...
[ pixelzdesign @ 09.11.2010. 07:57 ] @
Normalno da će oni da pobede kad je sva konkurencija pokrala jedan te isti template (: