[ neshke @ 29.01.2004. 07:20 ] @
odbijam da verujem ovo
ali link je tu da potvrdi da covek ima neki
patoloski nedostak u centralnom nervnom sistemu

http://www.overclockers.com/tips1133/
[ impaque @ 29.01.2004. 11:32 ] @
Hahahah ;))) CAR.
[ MrNo @ 29.01.2004. 12:59 ] @
Životinja ...
[ TiXo @ 29.01.2004. 13:26 ] @
sve, sve, ali oduševljenje što ponovo može da tera XP...

da dečko je bolestan, tj nije ni svestan kakvu zver je ubio :(

jadan.
[ Dusan Marjanovic @ 29.01.2004. 13:42 ] @
aaahh...ovog treba odvaliti od batina...eto sta se desava kad im roditelji sve pruzaju...
[ Buum @ 29.01.2004. 13:48 ] @
Neverovatno kakav magarac od čoveka!
[ srki @ 29.01.2004. 14:23 ] @
Covek je sajt napravio bas zbog ovakve namere da izazove reakciju kod ljudi i zbog reklame. Siguran sam da je posle vratio sve kako je bilo. Vidi se da nije neki klinac koji nema pojma nista jer ne bi ni umeo da odradi to sto je odradio. Sve je ovo fora.
[ RiV @ 29.01.2004. 14:54 ] @
Ma najveca fora poslednjih dana je G5 u Microsoftu a slikao ga njihov zaposleni koji je dobio nogu posle toga, info na slashdot-u!
[ Vertygo @ 29.01.2004. 15:05 ] @
Da sam znao pa da se trampimo...
[ caboom @ 29.01.2004. 16:11 ] @
mislim da ovom coveku nije potrebna dodatna kazna sem posedovanja ove masine...
[ nemesis @ 29.01.2004. 17:29 ] @
meni link neradi :)
a vama ?
[ zi:: @ 29.01.2004. 17:46 ] @
Kada smo već kod prerade, neko je pametnije iskoristio svoje slobodno vreme:
http://www.conf.co.jp/new_folder/making/cube_1.html
Jeste na japanskom, ali slike govore više od reči. Doduše, Mac cube nije upgradeovan, nego samo kućište, ali mnogima je bitno kako im računar izgleda, i da li iznutra svetli.
[ Miroslav Strugarevic @ 01.02.2004. 00:47 ] @
Jebote.. Pa ovaj covek nije cist.

Pa ja ne znam, da imam, a nemam G5-cu to ne bi nikad uradio.. Cista glupost..

Ja evo imam neku krsinu i nju cuvam ko oci u glavi :)
[ Ni ten ichi ryu @ 01.02.2004. 02:29 ] @
"I have been feeling a little guilty about causing so many people out there to have nightmares, depression and sickness from my little joke. The reaction of people word wide has blown me away. I never intended for such a thing to happen.

My in box went from 1% to 100% in 2 days (1300 messages). So many people were pointing out what a stupid thing to do, so many people were telling me of feeling sick, some even said they cried. I felt bad for those people. It was amusing to read things like "I should be hung by my testicles and lit on fire" or the constant reference to "Taking a Porsche and replacing the engine with a KIAs". Most people cried out in horror and carefully pointed out the error of doing such a silly thing.

I am sure you are wondering why this all took place.

Are the pictures real? Yes.
Is it my own G5 case that has been cut and hacked? Yes.
Did I give away two G5 2GHz processors (IBM PC 970)? No!
So what happened?

I got a free G5 shell from a buddy of mine and pulled a prank on a Mac loving friend. He got so upset. I wrote up a little story, my imagination and warped sense of humor kicked in. I sent it to OC.com just to see the reaction. I honestly didn't think it was going to be posted. I cannot believe how fast or how far it has spread on the internet. There are an amazing number of people who are emotionally attached to inanimate objects such as computers. Mac fans seem to be much worse that I ever expected. The G5 is amazing, I would never dream of really doing that ;)

Andy - G5 Killer"


evo update ;]
[ -zombie- @ 01.02.2004. 03:07 ] @
Citat:

"I have been feeling a little guilty about causing so many people out there to have nightmares, depression and sickness from my little joke. The reaction of people word wide has blown me away. I never intended for such a thing to happen.

[...]

There are an amazing number of people who are emotionally attached to inanimate objects such as computers. Mac fans seem to be much worse that I ever expected.


ne znam ljudi, ali meni sve ovo deluje pomalo sick..

da se toliko hiljada ljudi uzbudi i potrese kao da su im nekog najrođenijeg spalili na lomači? to je bre obično parče plastike i gvožđa aman.. a nije čak ni vaše!!

pomišljam da se zahvalim bogu što mi tata kao klincu nije kupio istog.. ja sam ionako dovoljno zaluđen za kompove (ne ovoliko naravno), i mogu samo zamisliti šta bi tek bilo u tom slučaju..

otkako je izašao osX, meni mekovi deluju sve primamljivije, ali se posle ovakvih reakcija plašim i da ga pogledam sledećom prilikom. hoću da sačuvam bar ovo malo života (van kompova) što mi je ostalo.. :-P


// inače: znam da sam na Mac forumu, i da će te me sad napljuvati, možda čak i obrisati, ali morao sam da reagujem.. sick!
[ neshke @ 01.02.2004. 08:39 ] @
To je tvoje licno misljenje pa prema tome nema razloga nekome da smeta
svaki komentar pozitivan ili negativan je dobrodosao jer jedino razmenom razlitih
misljenja covecanstvo napreduje !

"A sada bih molio da ovu temu zakljucamo jer mi je srce ostalo u onom G5 !"

Bojan Bašić: obrisan nepotreban citat

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 01.02.2004. u 21:56 GMT]
[ caboom @ 01.02.2004. 08:50 ] @
Citat:
-zombie-:
otkako je izašao osX, meni mekovi deluju sve primamljivije, ali se posle ovakvih reakcija plašim i da ga pogledam sledećom prilikom. hoću da sačuvam bar ovo malo života (van kompova) što mi je ostalo.. :-P


cuj, nije da nisi u pravu. apple je sekta i shvatices to tek ako postanes vlasnik (ili se naprosto nadjes u situaciji da koristis) neke g4/g5 masinice i krenes da provodis sate sedeci ispred monitora u tom zlom aqua okruzenju. bez zezanja, OS/X je jedan od najbolje koncipiranih i dizajniranih operativnih sistema koje sam video u zivotu i jedino sto mu nedostaje je zrelost od jos 2-3 godine i podrska za skuplji i kvalitetniji hw kako bi presao u ozbiljnijeg igraca i na workstation i serverskom trzistu.
[ MrNo @ 05.02.2004. 13:41 ] @
http://www.wired.com/news/mac/...,62157,00.html?tw=wn_tophead_3
[ Gojko Vujovic @ 05.02.2004. 13:49 ] @
Hoax naravno. Hehe ala ste se popalili. :>
[ srki @ 05.02.2004. 13:53 ] @
Pa rekoh ja ali niko ne cita moje poruke. Odmah sam pretpostavio da je laz.
[ MrNo @ 05.02.2004. 22:41 ] @
hehehe
dobra fora.
Čovek dobio preteće mejlove, dobro je da ga nisu linčovali
[ kUdtiHaEX @ 06.02.2004. 23:42 ] @
Ne razumem sto vama smeta neko ko je rasturio MAC kuciste (koje je inace veoma dobro) i prepravio ga da bude pogodno za PC standarde? Ok, covek ne voli MAC, zeli PC. Nije dobio PC za novu godinu ali moze da iskoristi MAC u te svrhe - i to je uradio. I nema sta da ga osudjujete niti je on za posmatranje i ko zna sta josh.
To je isto kada bih ja prepravio moj PC u MAC i neko tamo rekao da sam za posmatranje :) Inace, ja bih rado jedno takvo kuciste (doduse PRAZNO) prepravio kako bi bilo pogodno da se u njega ubaci pogodna PC ploca po ATX standardu i neki PC procesro. Razlog je svakako kuciste odlicnog kvaliteta :)
[ Trunks @ 07.02.2004. 01:46 ] @
kUdtiHaEX, da poseduješ Meka ili da si radio na njemu ikad, skapirao bi što ovo smeta. :)
[ Vertygo @ 07.02.2004. 02:55 ] @
To je isto kao kada bi od bmwa recimo napravio jugića...jednostavno nema potrebe za tako nečim :).
[ kUdtiHaEX @ 07.02.2004. 07:44 ] @
Trunks ja nemam MAC ali sam imao prilike da radim na njemu. I sta sad?
Cekajte, covek zeli Dell. Ne moze da proda G5 zbog roditelja, ali srecom matorci nemaju pojma o kompovima. Ok, on je izbacio sve sto ima veze sa Mac-om i prilagodio ga komponentama koje cine PC. Kraj price. Nije za posmatranje. Ako on ne voli MAC a vi ga volite to ne znaci da je on lud. Ako vi ne volite PC a ja ga volim ne znaci da ste vi ludi....

P.S. Ja ne bih nikada MAC pretvorio u PC. Daleko od toga. Ali ovaj je to ucinio i to je stvar njegovog izbora...
[ Trunks @ 07.02.2004. 12:58 ] @
Ma kul je sve to, samo što on nije ovo zapravo uradio, čitaj malo. :)
[ kUdtiHaEX @ 07.02.2004. 19:38 ] @
Citao, ali i da jeste pa sta? :)
[ Ni ten ichi ryu @ 08.02.2004. 06:35 ] @
jesi li nekad koristio dell-a? dno dna!
[ MrNo @ 08.02.2004. 22:18 ] @
Ipak ja mislim da je bolje da se ova tema zakljuca pre nego sto pocne neko pljuvanje.
Hvala na razumevanju.