[ iizuzetan @ 14.11.2010. 20:04 ] @
Hteo bih da pitam da li neko ima iskustva sa oba ova programa, dakle google adsense i etarget-a?? Sa kojim se vise moze zaraditi i ono sto je najvaznje za KOLIKO vise na primer izrazeno u procentima?

Ja danas koristim google adsense ali nisam zadovoljan pa bih krenuo da vidim kako je sa etarget. Pre jedno godinu ipo dana sam imao etarget oglase i zatim preso na googleadsense. Tad, dakle pre jedno godinu ipo dana, google adsense je bio bolji za jedno 30% od etrget-a. Znaci za 30% vise se moglo zaraditi sa google adsense. Kakva je situacija danas jel se nesto u tom pogledu promenilo?

Ako je ostalo isto naravno radicu sa googleadsense ali ako je razlika jedno 10 do 15% za google adsense preso bih na etarget jer mnogo me smara ova isplata, cekanje itd itd.
[ InFlames20 @ 17.11.2010. 07:56 ] @
Ja sam isto testirao Adsense vs Etarget pred jedno 2 godine na domaćem sajtu i sjećam se da je Adsense bio u debeloj prednosti. Od tada više nisam koristio Etarget i mislim da ni neću, ne mogu sa sigurnošću reći kakva je situacija sada ali vjerujem da i dalje Adsense plaća (puno?) više nego li Etarget.
[ binko @ 31.05.2013. 22:47 ] @
Da li je neko skoro uporedjivao etarget i google adsense? Ko je bolji? Meni google adsense zadaje probleme...vec drugi put mi ne stize pismo sa cekom i ne znam sta je u pitanju...
[ BitiPrvi @ 03.06.2013. 01:11 ] @
Citat:
binko: Da li je neko skoro uporedjivao etarget i google adsense? Ko je bolji? Meni google adsense zadaje probleme...vec drugi put mi ne stize pismo sa cekom i ne znam sta je u pitanju...

Nisam čitao prethodne odgovore ali evo kakvo je moje iskustvo.
Da kucnem u drvo, saradnja sa google adsense je odlična i već drugi put je legla uplata na devizni račun.
Koliko znam i opet iz ličnog iskustva, najbolja naša domaća banka je Komercijalna.
Kad imaš devizni račun kod njih sve je prosto.
Pozdrav.
[ Deni web dizajn @ 13.06.2013. 21:49 ] @
Citat:
binko:
Da li je neko skoro uporedjivao etarget i google adsense? Ko je bolji? Meni google adsense zadaje probleme...vec drugi put mi ne stize pismo sa cekom i ne znam sta je u pitanju...


Evo ja da kazem na dva primera gde sam ja radio test za dva klijenta, jedan sajt vezan za muziku a drugi za prodaju auta. Na oba sajta je isla kao test mesec dana google pa mesec dana etarget u oba slucaja je zarada preko google bila bolja. I jednom za 30% dok u drugom za oko 50%... Jedan je imao oko 200 a drugi oko 400eura mesecno zarade preko Google.

E sad etargent je dobro resenje ako vam google zabrani nalog. Cak sam cuo slucaj za jedan sajt da zaradjuje bolje preko etargeta.

[ sarita80 @ 07.11.2013. 18:07 ] @
Kao totalni početnik, nemojte se smejati, ali zanima me zašto ne može i etarget i google adsense?