[ Reljam @ 29.01.2004. 22:21 ] @
Ima li neko ko ide na E3, GDC, ili Siggraph ove godine? Siguran sam da mozemo da sklopimo barem nekoliko ucesnika na ovim forumima koji ce se pojaviti tamo, tako da hajde da se organizujemo. Postujte ovde ako idete.
[ yooyo @ 30.01.2004. 01:13 ] @
Citat:
Reljam:
Ima li neko ko ide na E3, GDC, ili Siggraph ove godine? Siguran sam da mozemo da sklopimo barem nekoliko ucesnika na ovim forumima koji ce se pojaviti tamo, tako da hajde da se organizujemo. Postujte ovde ako idete.


Ako zavrsim na vreme ovo sto sad radim idem na Siggraph.

yooyo
[ NastyBoy @ 30.01.2004. 02:25 ] @
... ista pricha, ako sklopimo sve na vreme valjda cu na E3...
[ Reljam @ 30.01.2004. 04:54 ] @
Odlicno, postujte update kasnije, i ako budete isli onda treba da se cujemo preko maila i dogovorimo da se vidimo. Nadam se da ce jos neko ucestvovati u ovome.
[ reject @ 30.01.2004. 10:50 ] @
Ako projekat dogura dokle treba da dogura :)
moguce je da se vidimo se na E3
[ Mrav @ 30.01.2004. 14:50 ] @
Kada bih sada imao XXXX $ u džepu, ja bih otišao na GDC, ove godine treba da govori i John Carmack :)
[ Reljam @ 03.03.2004. 03:00 ] @
Kraj marta se priblizava, vreme je da se aktivira ova tema. Ako neko ide na GDC ili IGF ove godine, neka postuje ovde ili neka mi se javi na mail da bi mogli da se dogovorimo.
[ bkaradzic @ 11.03.2004. 00:45 ] @
Citat:
Reljam:
Ima li neko ko ide na E3, GDC, ili Siggraph ove godine? Siguran sam da mozemo da sklopimo barem nekoliko ucesnika na ovim forumima koji ce se pojaviti tamo, tako da hajde da se organizujemo. Postujte ovde ako idete.


Ja sigurno idem na E3 i SIGGRAPH. Inace ako neko bira izmedju ovih sajmova/konferencija preporucujem E3. Sve sa konferencija brzo postane dostupno na internetu tako da se bas i ne isplati ici u slucaju da troskove odlaska na konferenciju ne snosi firma (koja u tom slucaju dobija poreske olaksice).

Savet za one koji putuju iz .yu na E3. E3 organizatori na njihovom sajtu (http://www.e3expo.com) nude garantno pismo i registracija je jos uvek besplatna (do 9. Aprila). Pogledajte: http://www.e3expo.com/e3expo/international_visitors/ za vise informacija. Sada je pravo vreme da vadite vizu ako planirate da dolazite.

Branimir