[ sensei @ 17.11.2010. 19:41 ] @
Pozz
Ovako, zelio bih promjenuti hosting. Do sada sam koristio lunarpages: Prije su bili super, ali odkako su uveli promjene, zbog nekih sitnica koje me nerviraju zelim promjeniti. Sta mi mozete preporuciti kao dobar izbor. Site nije veliki i ne trosi puno bandwitha. Radjen je u Joomli. Ono sto mi je bitno, pored standardnih stvari, jeste: da mogu instalirati zasebne joomle u foldere koje zelim kako bi mogao testirati nove stvari, i da mogu instalirati quickstart joomla paket. Ovo je lunarpages prije mogao, vise nazalost ne.

Sto se tice promjene hostinga, da li se samo prekopiraju fajlovi sa jednog servera na drugi ili za to postoji neka posebna procedura?
Hvala!

[ Stefan Jocic @ 17.11.2010. 20:03 ] @
Citat:
Sto se tice promjene hostinga, da li se samo prekopiraju fajlovi sa jednog servera na drugi ili za to postoji neka posebna procedura?


Odradiš bekaš fajlova i baze. Ako na lunarpages nude cPanel, onda imaš opciju da odradiš "Full cPanel backup", koji će ti sve ovo bekapovati, tako da ti ne moraš ništa da radiš, sem da skineš bekap kada se završi.
[ view @ 17.11.2010. 22:08 ] @
ako prelazis sa cpanel servera na drugi cpanel server onda posaljes administratoru novog servera tvoje login podatke sa starog servera i on ce ti zavrsiti transfer jos brze nego da radis backup and restore
[ sensei @ 18.11.2010. 10:22 ] @
Hvala, napravit cu backup jer imam pristup cPanelu.
Sta mislite o bluehostu, po navedenome, izgleda da nije los? Je li neko imao iskustva s njima?
[ Stefan Jocic @ 18.11.2010. 15:10 ] @
Imaš temu o njima nekoliko tema unazad.
[ AdmiralHost @ 01.02.2011. 18:06 ] @
Odlicni su:)
[ Dusan Filiferovic @ 01.02.2011. 19:32 ] @
Pogledaj zadnji odgovor ove teme kad je napisan pa pogledaj kad si ti odgovorio, upravo si danas oziveo 5 starih tema.
[ Dusan Filiferovic @ 18.02.2011. 20:27 ] @
Jel tebe gator placa da ih reklamiras pa isti post pises u tri teme?
[ Darklord @ 19.02.2011. 02:32 ] @
Verovatno je zakacio svoj svoj id u link da mu se belezi prodaja. Evo ljudi kliknite na bolji link lepo www.hostgator.com :)