[ golujic @ 30.01.2004. 01:59 ] @
evo me sa jos jednim sajtom. molim vas da prokomentarisete.
i uz put, koliko novcano vredi sajt?


www.sanelafs.co.yu
[ noviKorisnik @ 30.01.2004. 07:59 ] @
Što je pozicija!
- "Idete Dvorskom do kapije koju čuvaju dve Banke. Pravo kroz kapiju do nas!"

Vizualno - OK. Zanatski - tu i tamo.

Kritike:
1. na linkovima imaš jednobojnu pozadinu i standardni font. To ne mora da bude slika.
2. na slici aktivne strane ne nalazi se link, ali vizualno se ne zna o tome ništa dok se ne krene mišem iznad slika. Zameni sličicu aktivne strane da se vidi da je baš ta strana selektovana. A pogledaj i primedbu pod 1.
3. fotografije nisu obrađene ni isečene dovoljno dobro. Jedna fotografija se pojavljuje na dve stranice. Korištene su i fotografije iz drugih izvora (da li su autorizovane).
4. tabela s cenovnikom je teška za čitanje (veliki razmak između definicije usluge i standardne cene i mestimična popunjenost penzionerske tarife onemogućavaju lagodno povezivanje elemenata po redovima). Potrebno preformatiranje tabele (borderi ili bojenje redova), smanjenje broja različitih tipova fonta u tabeli.

I uz put, koliko novcano vredi sajt?
[ Nenad Lucic @ 30.01.2004. 12:18 ] @
Frizerski salon?
Pokusaj malo oziviti boje. Nesto malo veselije ne bi bilo na odmet. Ona tamno siva mi se nikako ne uklapa u koncept frizerskog salona.
[ Alt-F4 @ 30.01.2004. 12:41 ] @
Cena: za ruke sve negde oko 20-30 Eura (obicni html i nema puno materijala)
Savet: Optimizuj slike.Na primer: Vlasnica salona je 'teska' 56 KB, devojka do nje 23 KB, opet druga plavusa 36 KB i td.a sve na naslovnoj.Za Slike.htm da ne pricam i td.
Mislim dizajn je tu i tamo.Licno i ja ne volim puno sarene stranice, ali mislim da si izabrao pogresnu boju(crvena).S obzirom da je logotipu donjem levom uglu-plave boje(pretpostavljam da ti nisi dizajnirao).Pa shodno tome trebao si ici na neke kombinacije plavo-bele boje ili neke nijanse.Sad sam zbunjen?Koji je logotip "Main" onaj: gore-levo ili dole-levo?
Kritike shvati dobornamerno.No flame
BIG pozdrav.