[ Miljek @ 19.11.2010. 16:32 ] @
Imam Creative Zen V mp3 player ewo slika: http://skinflint.co.uk/a207806.html ...koristio sam ga 1 godinu bez problema, sa najnowijim softwerom(firmware).Onda pre mozda mesec dana mi se desilo da kad sam hteo da prebacim muziku u njega, nije se hteo upaliti pa sam ga ostawio prikacenog sat wremena, upalio se.Pretpostawio sam da baterija nije imala struju i swe ok radilo...medjutim danas ista prica samo sto nece baterija da se puni(neprikazuje bateriju na ekranu), samo play/pause i back dugmici se upaljuju i gase, upaliti ga bez toga da ga nakacim na komp nece, cim stisnem neko dugme(play, back, power off, record) ekran pocne da trepce, da se pali gasi i tako bezkonacno...ali ako izwadim iz njega USB kabal odma crkne, posle toga pokusam da ga upalim(misleci da baterija ima bar malo struje da ga pokrene), ali nece.Bilo se desilo da je pao koliko puta ali je bilo swe OK.
Neznam sta mu je ili los software(firmware), nemam pojma...pre kad mi se to desawalo sam mislio da ima wirus pa sam ga 100 puta formatirao.Citao sam i na nekim forumima i web stranicama da kao treba otworiti neki
Recovery meni(tako neshto) treba stisnuti reset dugme pa play/pause i drzati pa onda upaliti dok se drzi play/pause i onda kao ce se pojaviti onaj meni, al meni se ni nece upaliti, samo ako ga plagujem u PC i to za 10 minuta stim sto odma zakoci. >>ZAPUCA SE I TO JE TO<< ...ima ga wodim u ludaru :D...
I molim ako neko zna da mi kaze de da ga odnesem da mi ga poprawe(PC shop...)
Molim pomagajte!!!