[ Stranger2 @ 20.11.2010. 02:11 ] @
Ima nekih video stranica sa kojih ne mozete snimiti video. Otkrio sam da je u pitanju flash dynamic streamnig tehnologija. Probao sam sve moguce (sandboxovanje, monitoring procesa, shadov copy temp fajlova tokom gledanja...) da nekako uhvatim neki temporary fajl ali nista.
Da li znate mozda da li se flash dynamic streaming uopste kesira u neki fajl ili flash te podatke drzi samo u memoriji?
[ zero_83 @ 22.11.2010. 14:19 ] @
Verovatno se streaming vrsi preko nekog media servera, kao sto je npr: Flash media server, Red 5, Wowza, i sl.
Posto video ne moze da se "skine", najverovatnije se stream-uje preko secure token konekcije.
Ovaj vid konekcije ne dozvoljava preload-ovanje videa, tako da se sve konstantno "vuce" sa servera, pa samim tim ni "skidanje" istog nije moguce.
[ Stranger2 @ 22.11.2010. 15:38 ] @
Pise u sorce kodu da je flash i da je dinamyc streaming znaci sigurno ide sa flash media servera. Bez obzira da li je secured ili ne malo mi je cudno da se nigde ne kesiara jer ako je na primer u pitanju video visoke rezolucije to je malo previse da se drzi u memoriji (cak i tih nekoliko sekundi unapred koliko mora da skine da bi prikaz bio glatak).

Inace, konacno sam uspeopreko Replay Meia Catcher-a. Za sada je uspeo sve sto do sada nisam uspevao.