[ Stranger2 @ 20.11.2010. 19:12 ] @
Jeste li videli novi adobe reader. Izbacili su sve sto je lepo izgledalo i zamenili ruznijim i glupljim resenjima. Fuj!!!

Toolbar ne mozete ni blizu jednostavno prilagoditi kao pre. Kod web browsera plugin je takodje fuj. Uopste nema toolbara i ne vidim gde bih mogao da ga ukljucim??? Monitori su danas veci nego ikad a oni sklanjaju toolbar :( Kao da su izgubili programski kod od dosadasnjih adobe readera pa sklepali nesto na brzinu :(
Adobe Reader inace koristim svkodnevno i nisma imao primedbi. Ovo je ja mislim prvi put da sam pozeleo da ispljujem tvorce nekog softvera.
[ 3way @ 20.11.2010. 19:39 ] @
ja sam to prestao da koristim negde kod verzije 4-5...Ogroman je, nezgrapan, spor, sve sto ne valja. Koristim Foxit reader koji je susta suproinost.
[ despot77 @ 21.11.2010. 13:21 ] @
danas bar ima dosta alternativnih rijeĊĦenje za "Adobe Reader", pored pomenutog Foxit u zadnje vrijeme mi se svidio "Nitro PDF Reader" koji se lijepo uklapa uz Office 2010...
[ Stranger2 @ 23.11.2010. 15:42 ] @
Ovaj nitro stvarno lepo izgleda, jedino mu je toolbar prevelik.
Nego, da li Foxit i Nitro imaju i web browser pluginove i kakvi su?

Do sada nisam koristio alternative za Adobe Reader jer kod mene je i on brz i fenomenalno je izgledao. Spora je bila samo verzija 6. A novije verzije su mozda spore samo kada prvi put kliknes a kasnije je normalno brz.

p.s.
Vraticu se ja na Adobe Reader 9.x ali mozda cu da stavim u rezervu i te dve pomenute alternative. Zato pitam.
[ belmin000 @ 26.11.2010. 01:08 ] @
Jos jedna super alternativa je PDF-XChange Viewer,posjeduje stylish i "fleksibilan" GUI, mnostvo opcija te veoma dobre performasne...