[ undead_m0nkey @ 25.11.2010. 15:31 ] @
Zeleo bih da zamolim iskusnije forumase, posebno korisnike mts-a koji su imali slicno iskustvo, za objasnjenje o tome sta tacno podrazumeva vrsta usluge koja se u listingu moze naci kao DATA+, kao sto se vidi na prilozenoj slici

Naime, kada sam dobio racun za oktobar 2010, koji je bio mnogo puta veci nego obicno (preko 12.000 dinara naspram uobicajenih 2.000-2.500), zatrazio sam listing kako bih proverio sta je to uzrokovalo iznenadni porast mesecnog racuna. Razlog je bila jedna jedina transakcija, obelezena zelenom bojom na slici





Gospodin iz korisnickog servisa nije znao da mi odgovori koja je vrsta usluge DATA+ pa je upitao koleginicu za stolom do njegovog, koja takodje nije znala, da bi zatim otisao do nekog u drugoj kancelariji, ko mu je izgleda rekao da odgovor nadje u emailu koji je od njega dobio prethodnog dana, medjutim taj email ni gospodin sa kojim sam razgovarao ni njegova koleginica nisu mogli da nadju! Da ne duzim, jer mogao bi se steci utisak da je u pitanju komicna situacija, iako je meni jako neprijatana, gospodin je odlucio da potrazi odgovor tako sto ce u moje ime uputiti reklamaciju na racun

Do sada, a prosle su tacno dve nedelje od podnosenja reklamacije, nisam dobio odgovor i, kako su mi danas rekli, jos uvek se "radi se na resavanju" reklamacije


Dakle zamolio bih za odgovor pre svega, sta je to DATA+ i takodje sta mislite da li je moguce da se prenese 200 megabajta za 2 sekunde (ako se ne varam, na 100 mbps moguce je preneti 12,5 MB u sekundi, a cak ni takvu brzinu ne verujem da mogu postici koristeci gprs na Nokia E72)


Hvala unapred za sve odgovore i komentare
[ samo_da_pitam @ 25.11.2010. 19:07 ] @
Dok cekamo validan odgovor od strane nekoga ko zna, moram da kazem da prvi ja ne volim kada se tema razvodnji ali prosto ne mogu da izdrzim:
Sto si bre pa ti sitnicav neki covek!?! Pa doslo tamo detetu sefa zamenika neke od poslovnica Mt:s-a da surfuje sa ekskurzije iz Spanije preko svog 3G super telefona pa kada je stig'o racun tata je smatrao bolje da to ti platis nego on. Meni je to potpuno logicno :)


Taman posla da ti stajem na muku, samo nisam mog'o da izdrzim, a sve u cudjenju Mt:s-u i njihovim nebulozama iz godine u godinu. Sam cu da obrisem ovaj svoj post cim neko odgovori smisleno!
Pozdrav
[ Mobtel @ 27.11.2010. 18:10 ] @
mislis da je iz spanije skinuo grps-om 200 mb za to vreme?