[ a.vergic @ 25.11.2010. 20:57 ] @
Pozdrav svima!
Zanima me vase misljenje o Wildfire-u.....imam HTC Desire i planirao sam uzeti devojci Wildfire jer koliko sam video dosta su slicni...pa me zanima da li je isti nacin rootovanja Wildfire-a kao Desire-a...i da li je moguce instalirati u Wildfire,ROM 2.2 koji je za Desire??
Nadam se da nisam previse zakomplikovao :-) Hvala unapred
[ Miroslav Cvejić @ 25.11.2010. 22:07 ] @
Nije li Wildfire nalednik Tattoo modela? Porediti ga sa Desire je možda malo pogrešno?

[ zvezdasbg @ 26.11.2010. 07:52 ] @
Porediti Desire i Wildfire je isto kao porediti audi a8 i zastavu.
[ J.C. @ 26.12.2010. 22:51 ] @
http://www.b92.net/tehnopolis/...10&mm=12&nav_id=481671

deo resenja problema, ali desire i wildfire se nikako ne mogu porediti :)
[ boki @ 26.12.2010. 23:15 ] @
Rootovanje je isto sa unrevokedom.

Au al kasne sa Froyom.. Za desire se vec polako pojavljuju i stabilni Gingerbreadovi, kapiram da je slicno i za wf.
[ ensonar @ 27.02.2011. 18:20 ] @
taj WF root kao da se nikad nece ni desiti..tako izgleda..novi uredjaji iskachi svakodnevno, chisto sumnjam da ce se Unrevoked tim zadrzhavati sa jednim entry level uredjajem kao WF..

mada i ja kao WF user jedva chekam root za neki Cyanogen 7, svakim danom sve vishe gubim nadu da ce do toga zapravo doci..
[ Ivan Dimkovic @ 27.02.2011. 18:38 ] @
Wildfire i Desire su 2 potpuno druge klase telefona - poceti od ekrana (rezolucije) za pocetak...

Ako imas Desire, tesko da ces preci na Wildfire.

Wildfire je budzetski Android telefon gde je dosta zakinuto na hardveru (CPU je spor, displej je niske rezolucije), dok je Desire bio high-end telefon pocetkom 2010.
[ Slobodan Milivojevic @ 27.02.2011. 21:39 ] @
Imam Desire, a imao sam prilike da vidim i wildfire vise puta. Wildfire je baš slabiji, prvenstveno ako pogledate multimedijqlnu stranu istog, niti moze da se poredi ekran, niti snimanje videa, ali je zato i cena manja.

Ipak mislim da je wildfire bolje entry level rešenje nego neki drugi modeli, prvenstveno zbog kapacitivnog multitouch ekrana, koji radi skoro podjednako dobro kao i na desire-u.

Ako vam je potreban neki osnovni android uređaj, wildfire i nije tako loše rešenje jer je htc izbacio android 2.2 za ovaj telefon, a time se ne mogu pohvaliti mnogi entry level modeli drugih proizvođača.