[ n1tr0 @ 27.11.2010. 18:57 ] @
Pre par dana postavih temu u Cekaonici... Ni dan danas nije prebacena u odgovarajuci forum. Ok, mozda nema adekvatan forum, ali za ostale teme itekako ima. Stoje i po 20 dana u cekaonici i odu u zaborav. Znam pre oko 2006, 2007 teme bi maksimalno tu provele 1 dan, a sada?!?
Deluje kao da je bolje kada ne znate u koji forum da postavite temu, postavite na neki nesrodan forum i onda da moderator prebaci temu.
Dakle pitanje namenjeno adminima i modovima - cemu sluzi Cekaonica ako tu teme stalno ostaju?
[ djura63 @ 13.02.2011. 17:05 ] @
Sada se dešavaju i gore stvari.Pre neki dan jedan je urednik sa ,,Elektronike'' prebacio temu u čekaonicu.A onda je netragom nestala.Čekaonica ne sme služiti urednicima umesto ,,Recycle Bin''.Urednici su dužni da teme prebacuju u odgovarajuće forume uz obaveštenja o tome.
[ bakara @ 13.02.2011. 18:34 ] @
Ja sam danas sredjivao cekaonicu, o kojoj temi je rec?
Obavestenje o premestanju stize na mail.
[ djura63 @ 13.02.2011. 19:24 ] @
Bojim se da se nismo razumeli.Kritika je upućena urednicima koji sa svojih foruma sve što nije za njih prebacuju ovde.Čekaonica pre svega treba da služi forumašima koji ne znaju gde da okače temu.Inače, radi se o temi u kojoj se govori o ukopavanju kablova i pocinkovanih traka za uzemljavanje.Pozz.
[ Shadowed @ 13.02.2011. 19:49 ] @
Pa ne bas. Cekaonica zaista sluzi clanovima koji ne znaju u koji forum da postave temu ali takodje sluzi i moderatorima za prosledjivanje teme ukoliko nemaju moderatorske privilegije za forum u koji tema treba da bude premestena ili ukoliko ne znaju gde treba premestiti a nije za njihov forum.
Dakle, namena je i za korisnike i za moderatore.
[ bakara @ 13.02.2011. 20:03 ] @
Citat:
djura63: Inače, radi se o temi u kojoj se govori o ukopavanju kablova i pocinkovanih traka za uzemljavanje.Pozz.

Evo je ovde:
http://www.elitemadzone.org/t4...ocinkovane-trake-kablovski-rov
[ djura63 @ 13.02.2011. 22:11 ] @
Hvala i pozz.