[ cesare @ 04.12.2010. 20:50 ] @
Pozdrav svima !!!!

Napravio sam u ASPNET Express 2010 Web servis koji vraća tabele sa podacima i ažurira podatke u tim tabelama. Klijenti su Windows aplikacije rađene u C# 2010 Express. To sve lepo radi na IIS6. Međutim, instalirao sam Win7 i uz njega ide i novi IIS7. Web servis ne mogu ni da pokrenem. Javlja se sledeća greška:

Server Error in '/' Application.
Parser Error
Description: An error occurred during the parsing of a resource required to service this request. Please review the following specific parse error details and modify your source file appropriately.

Parser Error Message: Could not create type 'TNServis.TNServis'.

Source Error:

Line 1: <%@ WebService Language="C#" CodeBehind="TNServis.asmx.cs" Class="TNServis.TNServis" %>


Source File: /MobShop/TNServis.asmx Line: 1

Version Information: Microsoft .NET Framework Version:4.0.30319; ASP.NET Version:4.0.30319.1

Googlao sam celu prošlu noć i ništa od odgovora koje sam našao nije urodilo plodom. Da li se neko susreo sa ovim problemom i ako jeste kako ga je rešio?

Unapred hvala ....
[ deerbeer @ 04.12.2010. 21:11 ] @
Ako vec nisi probao .. da u IIS7.0-u setujes AppPool na Classic tj. da radi sa .NET 2.0
[ pl4stik @ 05.12.2010. 08:03 ] @
Umesto
Citat:
<%@ WebService Language="C#" CodeBehind="TNServis.asmx.cs" Class="TNServis.TNServis" %>

verovatno je
Citat:
<%@ WebService Language="C#" CodeBehind="TNServis.asmx.cs" Class="TNServis" %>