[ dr.doxa @ 06.12.2010. 15:20 ] @
Pozdrav,

Potrebna mi je mala pomoć vezano za ESS:

Imam instaliranu krekovanu verziju ovog softvera veroija 3.0.669 na tri različita kompjutera. Na jednom kompjuteru softver radi super bez problema međutim na druga dva kompjutera svakih 15-30 dana protection status se izmjeni i ikonica softvera koja se nalazi u donjem desnom uglu ekrana pocrveni kao znak upozorenja, update baze ne funkcioniše i traži mi username i pass koji naravno nemam. Ono što me najviše interesuje zašto se ovo dešava na ta 2 kompjutera a na trećem funkcioniše bezprijekorno (npr. cca 12 mjeseci bez problema)?

Ovaj problem trenutno rješavam na taj način što deinstaliram ESS, ponovo instaliram i onda funkcioniše slijedećih 20-30dana ali nemam živaca to non-stop raditi .:S.

Znam za stranice na kojima se mogu pronaći licence (username i password) ali ne znam koliko dugo može trajati? Da li slučajno ima neki fix/patch uz pomoć kojeg nikad ne moram unositi username/pass svakih 30 dana cca?

Nadam se da mi neko može pomoći oko ovoga: svaki savjet je dobrodošao.

Hvala unaprijed i pozz;)
[ noreniou @ 06.12.2010. 15:43 ] @
Kupi licencu :)
i Procitaj pravila foruma pre ovakvog postovanja...
[ Aleksandar Maletic @ 06.12.2010. 16:07 ] @
Kao prvo, tim krekovanim antivirusom mozes samo da upropastis sistem...kao drugo, instaliraj besplatan antivirus tipa Avast 5 Free ili Avira Antivir Personal...
Procitaj pravila foruma: http://www.elitesecurity.org/o/pravilnik/korisnici/
Mislim da ti je sve jasno...
[ goran9888 @ 06.12.2010. 23:58 ] @
Citat:
Imam instaliranu krekovanu verziju ovog softvera


Problem je u kreku. Jel znas uopste sta znaci kad je nesto krekovano ili patchovano?!


Kupi licencu i resices problem 100000%. ;)