[ M85 @ 08.12.2010. 23:17 ] @
Imam problem, u toku igranja igara posle 20 -ak min pojavljuju se crni poligoni i mrlje, zatim grafika zamrzne i najcesce izbaci na desktop, u poslednje vreme problemi se javljaju i na desktop-u bele tackice mutna slika itd. Graficka je pod garancijiom i zamenio sam je za drugu privremeno dok nova ne stigne, medjutim problemi nisu nestali bar ne svi, odmah sam zamenio i maticnu plocu, ali nazalost problemi su i dalje prisutni.Testirao sam memoriju sa gold memory testom nema gresaka, testirao hdd i procesor i sve je u redu, napajanje isto a problemi su i dalje tu.




Hvala
[ awaks @ 09.12.2010. 21:26 ] @
Za pocetak nam napisi citavu konfiguraciju a posebno napajanje pa da neko od kolega moze pomoci...
Prvo sto mi pada na pamet je visoka temperatura u kucistu odnosno same grafike a onda napojna mada se to nebi trebalo desavati na desktopu pa moze biti i do drivera ali je sve to nagadjanje za sada...
[ HappyIndividuals @ 12.12.2010. 22:42 ] @
Imam Radeon HD5770 (512MB) Powercolor. Imao sam dosta problema pre par meseci. Izbacivala je crn, sivi, otvoreno plavi... ekran sa vertikalnim prugama veoma često.
Promenio sam sve moguće drajvere (i sa proizvođačevog i sa AMD-ovog sajta), probao sa isključivanjem ATI-jevog servisa Events Utility itd. ali ništa nije vredelo.
Problem sam rešio reklamacijom. Dali su mi novu, ispravnu. Jednostavno problem je bio hardverski.
[ JOJO847 @ 13.12.2010. 10:28 ] @
Ispricavam se ali nisam shvatio, problem je rijesen prvi put reklamacijom ili i ovaj put?