[ ac1bd4 @ 09.12.2010. 13:23 ] @
Dakle zove mene 0639000 i kaže meni tamo neki čovek da jer sam dugogodišnji korisnik nude mi još 75 minuta džabe ili šta već i spominje tu da ugovor ističe te da mogu da uzmem telefon ili te minute ili možda minute inače dobijam, ne mogu s njim da se raspravim šta je šta pa htedoh da pitam je l su još nekoga zvali i nudili tako nešto? Kaže on možete nam se javiti, ja rekoh je l da svratim u neku poslovnicu ili na neki broj da se javim, on nešto kaže to se šalje uz račun, ma totalni haos od razgovora i prekidesmo mi razgovor i evo posle 10 minuta ja kontam da ništa ne kontam. :D
[ ac1bd4 @ 09.12.2010. 13:42 ] @
O da, dok mi je ES zakucavao na proveri posle kucanja naziva teme (ono čudo ispod) izgleda sam 3 puta postavio temu iako se ni jedan put nije videla. Molio bih moderatore da obrišu ostale.
[ brzibg @ 09.12.2010. 14:55 ] @
Istice ti dvogodisnji ugovor i oni bi da ga ti obnovis a dobices 75 minuta besplatnih razgovora mesecno za dz ako to uradis. Ili umesto tih minuta mozes da izaberes neki telefon koji imaju u standardnoj ponudi za korisnike sa ugovorom.

Telenor to radi. Konkretno znam za ljude koji koriste "Besplatno za tim" pakete, da su svi dobijali takve ponude.
[ Slobodan Milivojevic @ 09.12.2010. 17:32 ] @
Nude oni i ako ste dugo korisnik a nemate ugovornu obavezu.
[ bachi @ 10.12.2010. 09:29 ] @
... I am Locutus of Borg, brzibg... Resistance is futile...

> Telenor to radi. Konkretno znam za ljude koji koriste "Besplatno za tim" pakete, da su svi dobijali takve ponude.

Ovo je sasvim ok sa njihove strane. Ja sam prepaid korisnik MTSa
od 1999. godine, a od 2007. sam na postpaidu. U pitanju je isti broj
koji imam već 11 godina... I nikad ništa mi nisu ponudili što sam toliko
dugo njihov korisnik.



... ě™ě Bugs? What bugs? *MY* code doesn't have any bugs. ě™ě
[ Jbyn4e @ 10.12.2010. 10:52 ] @
^^

Mozda ce ti ponuditi kad tad... koliko sam citao po forumima, mts ima neke kampanje gde coveka kad mu istekne ugovorna obaveza obaveste da moze da produzi ugovor i uzme neki od telefona za dinar (i one koji ne kostaju dinar uz tu pretplatu koju imaju, to vec oni znaju kako odredjuju koji telefon) ili odredjeni popust na pretplatu, u zavisnosti od potrosnje.
[ popovic1970 @ 15.12.2010. 17:32 ] @
Nude tih 75 minuta ali samo u mrezi i to nakon potrosenih minuta iz tarifnog paketa. Meni su to nudili proslog meseca
[ odejan @ 06.01.2011. 21:56 ] @
obrati paznju na igru reci oni to nude nebili opet imali sigurnog korisnika naredne dve godine posto su sigurno izbegavali da ti kazu da moras da obnovis ugovor pa da te onda oni toboze caste sa 75 minuta....kakva prevara jel kazes da uopste posle 10 min neznas sta ti je operator rekao


isto to sam i ja dobio ali u mojoj tarifi toboze ce da me caste aki u samo telenor mrezi 30 min pa dali ja hocu(pa koja budala nebi da je zaista besplatno ali nije) kao besplatno ,pa da je besplatno sto bi me uopste pitali sto jednostavno nedaju....
i tako ja dogovorim i oni i javljaju kako su mi aksom ili cime vec poslali anex ugovora koji samo treba da potpisem i naravno ja procita to pre potpisivanja i zakljucim da u stvari je to prevara....zasto .

pa zato sto potpisivanjem anexa prihvatam u naredna 24 meseca da i dalje budem OBAVEZAN pretplatnik aoni meni 30 MINUTA gratis alal im vera,kakva navlakuša.a upluljuva se operater da mi objasni kako je to za mene super i kako oni brinu o svojim musterijama,dok nisam spazio da je to namenski izforsirano nebili oni seobezbedili hleba u narenom periodu,
slicno sam prosao i na vipu (,,skrivene ponude,, ima ih u svim mrezama ne samo u vipu)stize mi stalno sms od njih da sto pre dodjem u najblizi vip centar i ako hocu da predjem na postpaid daju mi nokiu 2220 za SAMO 200 din plus porezi i tu jos imam u tih 200 din ne znam koliko minuta i sms a i minuta u vipu kad sve potrosin,i ja naravno pohitra u najblizi vip,kad ono prc sve su rekli kako je i u samom sms u OSIM da jos moram da platim 3000 din za taj telefom(sto se u reklamnom sms u nije pomenulo) kakva banda ali znas mozda neki lik i uzme kad je vec tamo
[ whodat @ 26.01.2011. 02:00 ] @
Ugovorna obaveza je na 12 meseci, a dodatni minuti (i/ili sms) se dobijaju na 24 meseca