[ GavriloG @ 13.12.2010. 16:32 ] @
Pozdrav svima, evo posle nekog vremena strebanja html ,css-a i photoshopa dosao sam do prvog sajta koji sam samostalno uradio od dizajan u photoshopu do kuckanja html-a i css-a.
Naravno ikonice koje vidite nisu moje ruku delo,nego sa net-a :D uradio sam samo index stranicu ,ubacen je nivo jquery slider,koji sam malo sredio po potrebi ovog sajta.
Nisam ga okacio na free hosting ,posto su svi .... uglavnom(bar po meni). Imate dole rar pa mozete skinuti .Dajte kritiku ,kapiram da ne moze puno toga da se kaze posto je samo index al' opet :) bitno mi je da znam,da l' idem u pravom smeru sto se tice izrada web prezentacija.
Inace ako vam se dopada, mozete koristiti slobodno ,ako Vam moze posluziti.Imate ubacen i PSD pa mozete i sa njim da se igrate. Probao sam radi u Mozilla Firefox, Google Chrom, IE(bolje da ne otvarate ^_^ )

Download Link

Pozdrav,
Gavrilo

[ Stranger2 @ 14.12.2010. 19:17 ] @
lepo izgleda! dobro podesene boje...

Treba samo malo jos da uvezbas rasporedjivanje, pozicioniranje elemenata, stimovanje margina i tako to...
konkretno ovaj deo u sredini trebale bi biti tri kolumne od vrha do dna jednake sirine. A onda u njima gornji i donji clanak i njihovi naslovi sa sirinom 100% tako da svi budu poravnati po vertikali.

Za footer ja bi radje tim div-ovima podesio width i margine nego da ih podesavas ovako kao sada jer na sirokom ekranu se razlete...
[ GavriloG @ 14.12.2010. 21:31 ] @
Hvala :)

Slazem se ,moram jos toga da navezbam ,sad sam bas pogledao preko lap top-a on je 15inch ,video sam footer da je sav razbacan. Ali onog trenutka kad sam zavrsio footer, i pogledao preko mozile sve je lepo izgledalo. Pa sam dobio onaj lep osecaj kad sam napravis nesto ,nisam obaracao paznju i razmisljao o tome kako ce na drugim rezolucijama da se vidi :))
[ Stranger2 @ 15.12.2010. 09:27 ] @
Pogledaj ovo: http://www.crytek.com/
Isti layout, slican dizajn, jako pregledan kod :)
Upotrebi njihiov raspored divova i lista i njihov CSS kod i na osnovu toga dalje ustimavaj po tvom ukusu.