[ mucorino @ 17.12.2010. 17:59 ] @
Gde da kupim ovaj miš, imam isti niz godina a došlo vreme zamene pa sam odlučio ostati na istom.Ja ga ne mogu pronaći pa pitam vas.
[ mucorino @ 24.12.2010. 16:21 ] @
Da li je moguće da sve što zaista valja nije dostupno u Srbiji?Pošto ovaj nisam našao nigde uzeo sam neki M705 Marathon od Logitech-a izuo se nepunih 5 crvenih da bi se razočarao i sada ga dajem ganc novog za duplo manje jer mi stoji u fioci.Mali, lagan, nikakav.Bilo mi nešto puno da dajem 100 eura za miša reko i ovaj mora biti dobar.....hmm...
[ mucorino @ 24.12.2010. 20:58 ] @
Ima neko neki predlog da je veličine kao MX1000 može veći manji nikako, da ima težinu svoju pa neka je i skuplji al da je to ono što mi treba.Ovde kod mene u kraju prodavnice nemaju na lageru skuplje stvari tako da nemam mogućnost da probam pre kupuvine, a ako nešto poručim to ću i da uzmem
[ component @ 25.12.2010. 21:36 ] @
Ja isto imam M705 Marathon i lepo sam se navikao na njega. U pravu si što se tiče dimenzija, ali nije baš toliko mali
Inače, mislim da sam video MX1000 u Big Bangu u Ušću, ali mi se čini da je upakovan u kutiju tako da ne može da se otvori bez makaza. A da li će to hteti da urade u prodavnici samo da bi ga neko probao...
[ kvaju @ 27.12.2010. 14:57 ] @
Imam Inteli 1.1, također imam i mx1000, dobio sam ga, al mi nikako ne leži u ruci kao inteli, nekakav velik, nezgodne mu one bočne tipke, scroll je loš za razliku od intellia.
jel ga koristiš za igranje ili?