[ milooskv @ 18.12.2010. 21:21 ] @
Primetio sam poslednjih par dana da mi kredit mnogo brzo nestaje, ni na kraj pameti mi nije bilo da su možda poskupeli poruke...inače koristim tipi tarifu, jer uglavnom šaljem SMS poruke. Ne budem lenj, pogledam stanje na računu nakon poslatog SMS-a, kad ono poruka 2.4 din i koju paru više...
Pozovem call centar, i operater mi kaže da su poruke poskupele u svim tarifama. Kad sam ga pitao: "zašto?", on mi 'ladno odgovara: "pa korigovali smo cene.". Pa nisam blesav, vidim da ste korigovali, pitam se samo zašto, i to duplo...tuga...

Srbijo, majko, plači...
[ freeworld @ 18.12.2010. 21:28 ] @
Oslabeo dinar a krediti u evrima...:D
[ Slobodan Milivojevic @ 18.12.2010. 21:33 ] @
Pričalo se dosta o ovome na forumu poprilično, a imaš i informacije na sajtu mt:s-a.
[ burex @ 19.12.2010. 05:35 ] @
Znaš šta je još bolje? To što si spucao još 10 dinara za tu informaciju
[ milooskv @ 19.12.2010. 10:46 ] @
A mogao sam 4 poruke da pošaljem za te pare...
[ Milan86 @ 19.12.2010. 11:12 ] @
Očigledno da se naši operateri međusobno kopiraju što se tiče cena tj. dranja prepaid korisnika! Za SMS imate Kontrolu troškova, BelSMS, Telenor prepaid zbog tarifnih dodataka za SMS...
[ MilanTarot @ 19.12.2010. 23:37 ] @
Citat:
milooskv
Pozovem call centar, i operater mi kaže da su poruke poskupele u svim tarifama. Kad sam ga pitao: "zašto?", on mi 'ladno odgovara: "pa korigovali smo cene.". Pa nisam blesav, vidim da ste korigovali, pitam se samo zašto, i to duplo...tuga...

Srbijo, majko, plači...


A kakav odgovor na to pitanje si ocekivao?
[ burex @ 20.12.2010. 02:26 ] @
^
"Cene naših usluga su poskupele od tad i tad i nova cena je XXXdin."
[ milooskv @ 20.12.2010. 14:37 ] @
@MilanTarot

Ma čisto me zanimalo koliko su kreativni što se izgovora tiče... i mogu vam reći da i nisu baš kreativni, što bi burex rekao: "Cene naših usluga su poskupele od tad i tad i nova cena je XXXdin."

@Milan86

Ma deru oni i postpaid korisnike...btw. evo nekih cena kod civilizovanih operatera:
http://shop.vodafone.co.uk/sho...nitialFilters=flt_24monthplans
[ MP3MP3 @ 21.12.2010. 13:30 ] @
Kažu da će biti promocija, meni na 100# meniju stoji promocije, jeste prazno ali da ne planiraju obrisali bi promocije pod brojem 1, kao što rade kada prekinu promocije.

Na FACE grupi mts-a rekao admin da se rade nove promocije, biće ih više i uskoro će krenuti.
Ne znam koliko mu se može verovati, ne stojim iza te izjave, (da se ne žalite meni ako ne bude :-) )
[ DR83 @ 21.12.2010. 21:04 ] @
Pa bice. Za jedno mesec dana. A mozda je/ih sklepaju i za krace.